Kızlarrrrrrrrrr ne olur yardım!!!!!!!!!!

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
merhaba kıslar aranızda ilaçlı rahim filmi çektiren varmı ne olur varsa bana nasıl oldugu konusunda bılgı verebılırmı sımdı ınternetten okudum göbek deliğinin hemen altından yani karından bı delık acılarak yapılıyprmus bu dogrumu eeger oyleyse resmen amelıyat gıbı hem acır hemde iz kalır merak edıyorum ne olur bılen bana bı bılgı versın benımde 1 senem doluyo bebıs gelmedı buyuk ıhtımal banada ondan yapacaklar

canım mrb,tedirginliğini çok iyi anlıyorum.ben rahim filmi hiç çektirmedim ama burdaki bazı arkadaşlar çektirmiş,kimisi biraz acı hissettim diyo kimiside korkulacak hiç bişe yok çok abartılıyo diyo.sanırım doktorun ve hastaneyle alakalı bişe bu.
inşallah buna gerek kalmadan müjdeli haberi alırsın arkadaşım.meleğin sürpriz yapar sana.allah yardımcımız olsun canım,isteyen herkese bebek nasip etsin rabbim.

canım mrb,tedirginliğini çok iyi anlıyorum.ben rahim filmi hiç çektirmedim ama burdaki bazı arkadaşlar çektirmiş,kimisi biraz acı hissettim diyo kimiside korkulacak hiç bişe yok çok abartılıyo diyo.sanırım doktorun ve hastaneyle alakalı bişe bu.
inşallah buna gerek kalmadan müjdeli haberi alırsın arkadaşım.meleğin sürpriz yapar sana.allah yardımcımız olsun canım,isteyen herkese bebek nasip etsin rabbim.

canım benım guzel dıleklerın ıcın cok tesekkur ederım rabbım tum ısteyen lere versın ınsallah kımseye artmasın ınsallah banada gerek kalmaz dedgın gıbı ama merak ettım karından delık acıldıgı dogrumu ben cok afedersın alttan bakıyolar dıye dusunmustum neyse sana cok teskkur ederın ınsallah basından bole bısı gecn bı arkadas bana bılgı verır

canım ben çektirdim ama öyle delik falan açılma diye bişey yok.ben hiç duymadım bunu.normal attan ilaç verip röntgen cihazı gibi bişeyden bakıyorlar. biraz acı verici bi işlem ama dayınılmayacak kadar değil.adet sancısı gibi bişey.kiminin sonrasınsa kanaması falan olmuş ama bende öyle bişey olmadı.

bende yaptirdim.alttan yapiyorlar.once soguk bir su gibi sivi veriyorlar,sonra uzun ince cubuk gibi bir kamerayla bakiyorlar.ben cok aci cekmistim.sonra ayaga kalkip eger yalnizsan eve donmek biraz zor oluyor.yaninda biriyle gitmeni tavsiye ederim.ama korkma sorunun ne oldugunu bilmek icin en iyi yontem bu.insallah seninde bebegin olur.

merhaba kıslar aranızda ilaçlı rahim filmi çektiren varmı ne olur varsa bana nasıl oldugu konusunda bılgı verebılırmı sımdı ınternetten okudum göbek deliğinin hemen altından yani karından bı delık acılarak yapılıyprmus bu dogrumu eeger oyleyse resmen amelıyat gıbı hem acır hemde iz kalır merak edıyorum ne olur bılen bana bı bılgı versın benımde 1 senem doluyo bebıs gelmedı buyuk ıhtımal banada ondan yapacaklar

merhaba canım bende çektirdim rahim filmini bazı yerlerde lokal anestezi altında yapıyorlar benim ise sadece 1 ağrı kesici apranaxla yapıldı elbetteki müthiş bir acıydı içimi çekiyolar sandım bide 10 dk falan tutuyo ilaç veriyo ilacın tüplerden geçmesini bekliyo gözünü korkutmak istemem ama yaptırıcan merkeze lokal anestezi altında yaptırmak istediğini söylersen daha isabetli olur bende yanlız gitmiştim yolda bayılacaktım az kalsın bu arada alttan rahim ağzını maşa gibi bişeyle sıkıştırıp o şekilde yapıyorlar bu işlemi

kızlar sagolun hepınız bılgılernızı paylasmıssınız allah razı olsun .ınsallah ona gerek kalmaz ama surda sene mı doldurmama 2 ay kaldı sanırım yapılcak oda ama ne yapalım bebıs olcaksa anne olcaksam o agrıya razıyım ben gobekten delık fılan olunca korkmustum ama deneyımlerıznen goruyorumkı ole bısı degıl rabbım tum ısteyenlere en ısa zmanda versın ınsallah kımsenın kucanı bos bırakmasın :Saruboceq:

İlaçlı filmde vajinadan ilaç verilerek röntgenleriniz çekilir. Göbek deiliğinde girilerek yapılansa daha farklı işlemdir laparaskopidir. İlaçlı filmde anlaşılamayan şeyleri daha net ve kesin söyleyebilmek için yapılır.

rahim filmi çok basit bişey bi okadarda yararlı ben dış gebelik geçirdim 5ay önce laporoskopi oldum vede kürtaj ama yinede bunlar bana zor gelmedi rahim filmide kolay bi operasyon senin sandığın gibi değil üstelik ameliyat gibi değil yani vajinadan ilaç veriyorlar ve sen o sırada adet sancısı gibi bi sancı çekiyosun inan çok kolay geçicek bende ameliyattan sonra 3ay korundum ve rahim filmi çektirdim sorun çıkmadı ve hemen hamile kaldım şimdi 7haftalık oldu inş.sende bebeğine en kısa zamanda kavuşursun rahim filmi gebe kalma şansını yükseltiyo çünkü yapışıklık varsa kanallarda onların açılmasını sağlıyo hiç korkma

X