kızlarrrrrrrrr lutfen cvp yazın

Y

yakamoz27

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yakamoz27
arkadaslar adetıme 2 gun kaldı(24 nısan persembe gunu)acaba belırtler nelerdır

• Konu Sahibi yakamoz27
icinde nasil bir his var??? aslinda gebelik belirtileri her kadinda farkli olur.ben mesela bastan beri biliyordum hamile oldugumu test pozitif cikinca pekte sasirmadim canim,

• Konu Sahibi yakamoz27
Canım umarrımAllah kalbine göre verir.....Ama test sonuçları hemen belli olmaz adet gününden en az 5 gün geçmesi lazım.

• Konu Sahibi yakamoz27
inşallah hamilesindir canım haberlerini bekliyoruzz en önemlisi ALLAH saglıklı hayırlı evlat nasip eylesinn

• Konu Sahibi yakamoz27
hadi bakalim ins hamissindir test yaptiktan sona haber ver

• Konu Sahibi yakamoz27
Canım inşallah güzel haberlerini bekliyoruz burdan
Bu ay bol bereketli bir ay oldu.mayısta inşallah böyle olur

• Konu Sahibi yakamoz27
canım inş. güzel haberler le gelirsin belirtilere takılma bence ta test sonucunu alana kadar tabi kimi insanda belirtiler farklı oluyo kimisi hissediyo kimisi bilmiyo biledilerim inş. hamişsindir canım

• Konu Sahibi yakamoz27
Canim hamilelik belirtileri hep degisken. Ama sunu biliyorum ki, eger atesini olcuyorsan dusmediyse hamilesin diyebiliriz bu en saglam bir belirti bence.

• Konu Sahibi yakamoz27
Beklenen adetin başlamaması

Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması)

Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda koyulaşma, memebaşında karıncalanma hissi

Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik ve bazen hassasiyet

Bulantı ve bazen kusma

Yorgunluk, uykuya eğilim, başdönmesi

Sık idrara çıkma

Vajina salgılarının artması
canım inaallah hamılesındır de buradan herkeze haykırmayı rabbım nasıp eder

• Konu Sahibi yakamoz27
canım inş hayırlısı olur.benim adetim 2gün gecikince yaptırmıştım kan testi sonuç pozitif 2aylık hamişim

• Konu Sahibi yakamoz27
Yakamoz Sonuç Noldu Canim .inşallah Hamilesindir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…