kızlarrrrr yardım edin!!!

cagancuk

küçük aşkımla çok mutlym
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
1.343
2
40
kızlar benim canavar çarşafta sallanmadan imkansız uyumuyo:1no2:evde 4 tane beşiğimiz oldu ne duyduysak aldık ama hiç bişey kar etmiyo.bide çarşaftan sonra uyanana kadar ayağımda sallıyorum.ne denediysem olmadı.bi fikri olan varmı?nasıl unutturabilirim sizce?

canım benim ablamın oğluda öyle uyumaya alışmıştı ne yaptıysak unutturamamıştık.. nerdeyse yaşına kadar onda uyudu.. alışınca unutturmak çok zor..
Allah yardımcınız olsun..

sağol cnm çok zor valla her zaman biri gerekiyo yanımda hiç yanlız kalamıyorum evde.mutlaka birileri gerekiyo kollarım kopuyo sallamaktan

Canım eğer beslenirken uyumaya meyilliyse, son öğününü yatağında vermeyi deneyebilirsin. Emziriyorsan sütünü sağıp biberonla yatağında vermeyi dene bakalım, uyuyacak mı?

canım ya.. ben nasıl uyutuyorum bilimiyomusun kucağımda gezidrerek :)
kollarım kopuyo ama kucağımda bebesini ağzında tutarak evi geziyoruz .. kollarımda hal kalmıyo ama
iyice uykusu gelmeden uyutmaya çalışma bir de öyle dene

ben onu sadece bir kes yaptım ve cadı kızım cok sevdi carsafta sallanmayı
bi daha da denemedim
ilk aylar ayakta sallamaya alışmıştı ama 2 aydır yavaş yavaş onu da unutturuyoruz
son zamanlarda emerken göğsümde uyuyor o da olmazsa bende yanına yatıp ellerini tutatark uyutuyorum
işiniz çok zor
keşke baştan hiç sallamasaydınız
benim fikrim
uykusu iyice gelinceye kadar uyutmaya çalışmayın
humananın falan iyi geceler çayı falan var onu da deneyebilirsin sakinleşmesi iiçin
sonra
banyo ve ardından uzun bi masaj da hoşuna gider diye düşünüyorum
Allah yardımcınız olsun

bende arada kızımı öyle sallıyorum çok ağlarsa yada yorgunsam babasıyla hemen öle çabucak uyutuyoruz ama allahtan alışmadı benimki yine anakucağında uyutuyorum.cnm vazgeçirmek zor olur heralde bundan son çare olarak evde uygun yer varsa salıncak yap ablamın oğluna öyle yapmıştık biz

canım kızımın gaz sancılarında bende öyle tek başıma salladığımı bilirim kopardı kollarım kimsem yoktu ozmanla yanımda muhtemelen gazı olabilir o şekilde rahatlıyolar çünkü diğer zmanlarda en azından ayağında salla alışmasın çarşafla salladıktan sonrada ayağına al ki daha kolay olur allah yardımcın olsun

ah canım hiç bişey kar etmiyo humana milupa hepsini denedim.uykusu geldimi gözleri kapanmaya başladımı ağlamaya başlıyo illa çarşaf olcak o olmadan imkansız uyumuyo.işim çok zor zmz napalım sağlıklı olsunda

bencede eve çingene salıncağı kurun çünkü oda aynı şekilde oluyor bir çarşafın içine düşmüş gibi onunla rahat rahat sallarsın öyle kolla olmaz bu iş biz kızıma çingene salıncağı yapmıştık kapı kollarına bağlayarak çok rahattı tabi kapının kolları zamanla yıpranıyor ama senin kollarının yıpranmasından iyidir yinede allah kolaylıklar versin çok zor birşey böyle bebek büyütmek

Dün gece de benim kızın uyumayacağı tuttu. Önce dışarı çıkıp gezdirmeyi denedik temiz hava uyku getirir diye, kar etmedi. Sonra ayakta, çarşafta, kucakta, memede+kucakta sallamayı denedik yine kar etmedi. Bu arada banyo yaptırdık ama iyice uykusunu açtı. En sonunda yatağına koyduk. Işıklı müzikli bi jimnastik oyuncağı var. Onu da tepesine kurduk. 5 dakkaya kalmadan mışıl mışıl uyudu deli kızım benim.

bu aralar benim kızında hiç uyumaya niyeti yok özellikle de akşamları.. sanırım bizi az görüyor diye bizimle olmak oyun oynamak istiyor .. dün baktım yok uykusu var deli gibi ağlıyor ama uyumuyor ..bende yordum onu iyice deli gibi oynadım yoğurdum evirdim çevirdim şıkıştırdım bi yandan kahkaha atıyor bi yandan da ağlıyordu. en son baktım gözleri kıpkırmızı olmuş mamasını hazırladım koydum yatağına mamayı yerken uyuya kaldı.. sanırım artık uyumaları için yorulmaları lazım..

canım Allah kolaylık versin ben hiç o şeklide uyuymayı denemedim uykusu geldiğini anladığında ben alıyorum beşiğine yan yatırıyorum peluş bataniyesine başını yüzünü değdirdiği an uyuyor benim kzıım ben,m eltimde aynı problemi yaşamıştı baktı olmayacak artık sırtına bağlıyorrrr iple o daha koaly geliyor artık onaaaaa

benim kızım öyleydi ille battaniyede sallıcaksın sonrada ayagımda birini bulup sallıcam diye mahvoluyodum baktık olacak gibi degil odanın ortasına salıncak yaptık tavanı deldirttik 10 gün sallandı sonra gene ayak istedi şimdi gögsümde uyutup ayagımda sallıyorım çoook şükür ne kadar zor oldugunu biliyorum allah yardımcın olsun :Saruboceq:

Dönencesinin altına koyuyorum. Baka baka uyuyor. Kendi kendine uyumaya alışıyor yavaş yavaş. Bazen geç saatlere kadar kalıyor. Ama uyuması için zorlamıyorum. Gündüz de kendi kendine oynarken uyuyor. Oyuncaklarıyla bırak. Eninde sonunda uyur kalır.

denedim cnm onlarıda denedim ama gözlerinin kapancanı anlayınca ağlamaya başlıyo illaki yatcak o etek bezine.zor ama 6.ayı bekliyoruz unutur belki

oyyyyy bilirim ben rabbim yardımcın olsun benim kaynana alıştırdı gitti ceremesini ben çektim bide 2 kişi ile olan bi iş bu peteğe bağlayıp tek başıma salşladığımı bilirim bigün inat ettim beşikte salladım 2 saat salladım ben salladım o ağladı sonunda bıraktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…