Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

sayende kaynaştık şekerim sende hoşgeldin
Gunaydin kizlaaarr cumamiz mübarek olsun,....

hayırlı cumalar canım

merhaba canım noldu kız hayırdır patinemi bişi oldu yoksa

yok yok patilerim ağrıyo ama yerinde duruyo şükür

yav cv hazırladım kariyerden ama düzeltemiyorum pc ye indirdim ama word dw açılmıyo pdf olarak indi hani fotoğraf çekme tuşu varya print screen onla resim çekip painte atmaya çalıştım yok o tuşu kullanamadım öffff sinir oldum yaaav:18::18:

ben bunu nasıl düzenliycem yardım edin daaa

canım bende eşim için hazırlamıştım ve dediğin gibi print screen kullanarak yazdırdım
baktın oda olmuyor metin belgesi şeklinde düzenlemeyi dene

işte print screen bende end tuşu aynı zamanda olmadı yapamadım

bak şimdi istediğin dosyayı ekrana aç prt sc bas
ordan painte gel yapıştır de sonra istediğin kısmı kes yeni yazan kısma gel kaydetme de
karşına boş yer açılacak oraya yapıştır de
ve farklı kaydet de.hangi türde kaydetmesini istiosan onu seç
yer olarakta masa üstünü seç kolay bulursun dosyayı

prnt screen i hangi tuşla beraber kullancam ben unları denedim olmadıki

temem

cv hazırladım amma velakin bunu düzenleyemiyorum netten indirdim kariyerden ama paintte yada wordde açılmıyo

help me please

kullandığın windows sürümüyle uyumsuz olabilir. uyumluluk paket programları var onlardan indirmen lazım benimki çeviriyor direkt kendi sürümündekine :26:

temem

cv hazırladım amma velakin bunu düzenleyemiyorum netten indirdim kariyerden ama paintte yada wordde açılmıyo

help me please

kullandığın windows sürümüyle uyumsuz olabilir. uyumluluk paket programları var onlardan indirmen lazım benimki çeviriyor direkt kendi sürümündekine :26:

aynen office proğramları desteklemediği için yapamıyor yeni sürüm yapması lazım
ben tarif şimdilik işini görür
hadi kıss yapamadınmı beceriksiz şey
bak bide buraya... aynı işlem

http://www.merakname.com/print-screen-nasil-yapilir/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…