Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

bileydim ben bunu almazdım bi aday olurdu belki ahaha
yaw bırak napcan kocayı en iyisi darağacında can versin...

niye beee niye öyle diyon adama günah kız

hey allahım biz daha bi dene koca yüzü görmedik bu elindekini beğenmiyo bide başka aday olsaydı diyo

ne istiyon adamdan yav

Benide alın aranıza

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

papağanım evden kaçmış...çıldırcam yaaa..koca evde yok hayvan...odadan odaya tek basına uçamayan hayvan...allahın bi ucundaki salona karanlıkta ucup açık cama nasıl gider allam yaaa... çok canım sıkıldı...

evi bidaha arasanız:26:

Benide alın aranıza

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cıksssss olmassss sevmedim seni almayın bu kızı dışlayın günün stresini senin üstünden atcaz

oyyy oyyy bende seniiiii

affettinmi beni:26:

Ahhhh benimde bi dogsada rahatlasam bu hamilelik beni bitiriyooo
Canim alicaksin tabi Allahin izniyle ama benden tavsiye kiymetini bil en guzel zamanlarindasin hamilelik keyifmis guzelmis ama dogduktan sonraki sorumlulugu baska hele uykusuzkuk 15 aydir hasret kaldim onsuz tuvalte gidemiyorum pesimde cok guzel tarifsiz bi duygu ama cok zor onsuz adim atamiyosun nefes alamiyosun banada derlerdi ama heyecanlanirdim eskiden gece bile cikabilirdik sinemalar falan simdi ufak ruzgar esse cikamiyorum ciksam beziydi sutuydu uyumasiydi ki ben 9 ay bir kez disari gitmedim saglikocagindan ote ama yinede mucizelrimiz rabbim herkese tattirsin Aminnn
Herkesi acsalar corbaya toksalar caya davet edıyorum mmmmm

Ben gelebilirim caya hic bir zaman yok dimemmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…