Kizlarrrrr burasi tam bir cennett...!!!!!

ELXIX_D

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
6
0
45
Merhaba kızlar..Geçen hafta eşimle yoğun iş temposundan bir an olsun kopup,doğayla içiçe,sakin,temiz ve nezih bir ortamda (bulabilirsek tabi) 2 gün kafa dinleme kararı aldık..Fakat malum sadece 2 günümüz var,şehirdışına çıkamayız..Nereye gidelim diye düşünürken ıstanbul'a uzak fakat aslında bir o kadar da yakın Büyükada geldi aklımıza...Ve kızlarr,size sölüorum hayatımın en güzel 2 güzel gününü yaşadım..Doğayla içiçe,yeşillikler arasında..kazlar,ördekler bi yandan..Allah'ım o kadar güzeldi ki..Bu şehrin kötü havası yok...gürültü yok..kalabalık yok..Ve size tavsiyem muhakkak gitmeniz..Özellikle ıstanbul'da yaşayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorumm..Valla biz eşimle çok memnun kaldık ve sık sık gitmeye karar verdik..

Son düzenleme:
Valla biz haftasonu için geceliğine 120ytl vermiştik..ama sanırım haftaiçi daha düşük fiyatlar..

Son düzenleme:
canım bu pansıyonda odalar temiz ve düzgünmü soyledıgın fiyat kişibasımı 2 kişilik oda fiyatımı ?

Odalar çok temiz,ayrıca içinde banyo,wc,tv ve klima var.Fiyat bu şekilde 2 kişilik oda fiyatı..

Adaya ulaşım vapurla 2,60 ytl..Yani baktığınız zaman ne yol parası ne benzin parası vermediğimizi düşündüğümüzde bize uygun geldi..Bi de memnun kalınca gerçekten değer dedik..

valla her haftasonu adaya gıtmek ıstıyorum sevgılımle adada ozel yerlerımız vardır cok cok cok guzel bır yer bayılıyorum oraya

Evet canım gerçekten çok güzel bir yerr..hem İstanbul'a bu kadar yakın hemde o kadar uzak..Biz eşimle yazın da gitmiştik ama bu mevsim de bir başka güzel oluyormuş..Ve artık bizim de bir yerimiz oldu adada..:KK70: Atmosferi o kadar güzel ki..biz yeniden aşık olduk eşimle birbirimize..:KK70: Ruhumuz da dinlendii...Ohhhhhh:KK70:

merhaba ben de Büyükada hayranıyım ama hiç yatılı gitmemiştim.bahsettiğiniz yer neresi acaba ? kalacak bir yer arıyorum mayıs gibi gitmeyi düşünüyorum da ...yardımcı olursanız çok sevinirim...kaydirigubbakcemile5

merhaba ben de Büyükada hayranıyım ama hiç yatılı gitmemiştim.bahsettiğiniz yer neresi acaba ? kalacak bir yer arıyorum mayıs gibi gitmeyi düşünüyorum da ...yardımcı olursanız çok sevinirim...kaydirigubbakcemile5

Evet, ben de merak ettim, hangi pansiyon ya da otel burası nette arama yapınca çok kazık yerler bulmuştum geçen yıl. Ama söylediğiniz fiyat çok uygun bu kadar yakın ve özel bir yer için. :1rolleyes:

Büyükada harikadır gerçekten.
Ben 1998 yazında 2 ay kalmıştım, harika bir yer, bende tavsiye ederim...

büyükadada bisiklet kiralama fiyatları hakkında bilgisi olan varmı?

Adalar özellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında çok keyifli bir yerdir. Şayet 2. kez balayı yapayım diyorsanız, şiddetle tavsiye edilir:)

X