kızlarrrrr banada yardım edin.....

asiyeasya

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013
80
0
ben bugün araştırmaları sonucunda bu sayfayı buldum ve hemen üye oldum aranıza katılmak istiyorum benide aranıza alın LÜTFEN... ben geçen ocak 15 regl oldum 2 gün sürdü normalde benim 5 ile 7 gün sürüyordu...... şimdi şubat ayındayım ve bugün yın 20si 5 gündür olmadım..... karnım çok agrıyo ha geldi gelecek... evde sürekli test yaptım ama hep negatif bebeğim olmasını çok istiyorum kan testi yaptırcam ama doktora gitmeye korkuyorum hamile değilsin der diye bu şekilde olan varmı sonun hamile olannn (( lütfen bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.....

canım git yaptır kan testi iyi yada kötü sonucu görmüş olursun ben adete 2 gün kala idrarta belli olmuştu ama emin olamayıp kan testi yaptım hemen bence yaptır negatif çıksa bile hayırlısı demek gerek

ben burda bir yeri bilmiyorum ondan ötürü eşimin izin gününü bekliyorum ilk izinde yaptırcam inş ama işte korkuyorum ( çünkü bazılarının 11 gün falan geçmiş ama sonu hüsran benim 5 gün çok değil onlara göre....

sıkma canını hayırlısı olsun

bencede hayırlısı olsun benimde on üç gün geçmişti ama sonu hüsran oldu nasip işte elden bişey gelmez stres yapma rabbim isteyen herkese bebiş nasip etsin inş bana daaaaaa aminnnn....

bencede hayırlısı olsun benimde on üç gün geçmişti ama sonu hüsran oldu nasip işte elden bişey gelmez stres yapma rabbim isteyen herkese bebiş nasip etsin inş bana daaaaaa aminnnn....

çok üzüldüm hayırlısı tabiki ...... inş en kısa zamanda sanada banada herkese tüm isteyenlere nasip olur....

selam arkadaşlar bişey sorucam reglime bir hafta var ,gebelik şüphesindeyim ,yumurtalıklarımda adet olacakmışım gibi ağrılar oluyor,dün test yaptım önce tek çizgiydi,bir iki saat sonra ikinci çizgide çıkmıştı sizce durum ne benim gibi olan lodumu acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…