kızlarrrrr adet oldum!

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
arkadaşlarr adet oldum yineesenağlamayine olmadı bu ayda malesef olmadı çok üzgünüm:çok üzgünüm:dün gece 1-2 damla vardı amabu sabah iyice yoğun şekilde geliyor artık zaten aklıma daha gebelik varmı diye gelemezz çünkü adetim aynı seviyede geliyor!!....hemen internetten birdahaki yumurtlama tarihimi hesaplamak istedim kızlarr tarihlerim şöyle 21mart,21nisan,22mayıs benm adet döngüm 31 gün süreyle oluyor fakat bi türlü hesaplayamadım adetleriniz 28 günden kısa 35 günden uzunsa bu çizelgeyi kullanamazsınız diyor fakat benm ne 28 günden kısa nede 35 ten uzun neden sonucu vermedikiiiii???kızlar sizce benm yumurtmala tarihim ne zamandırr yada sizcede adetlerim düzensizmii bence deil ama çizelge öyle diyorr :çok üzgünüm:lütfen banaa yardımcı olun kızlarrr yorumlarınızz için tşklerrrrr

canım adetin kaç gün sürüyorsa ondan 14 ü çıkarırsan yumurtlama gününü bulursun yani 31 ise 31-14 17.gün yumurtlama günü ama bundan 3-4 gün önce ve sonrasında ilişkiye girmek uygun

sağol cnm tamm o şekilde yaparım ama adetim düzensiz değil dimii...birde o çizelge sonuç vermeyip bide altında yazı vardı yumurtlama probleminizde labilir diyee ama iyide benm 35 günden uzun değilki önceleri 20 gün gecikridi nerdeyse son 4 aydır hep aynı tarihlerde geliyor bu düzensiz halimi 31 gün ara bence normal ama herşeyden etkileniyorum yaa zaten bebişi yakalayamadık birde yumurtlama tarihimde sorun oldu senağlama

Canim Adetinle 14 Say Ve O Günden Sonra 1 Haft.hiç Araliksiz Deneyin Valla Biz çok Uğraştik ... Nasil Olduğunu Bilirim Yani Adetim Bittimi Hemen Başlardik Ve Artik Adetimin Gelmesine Son 12 Gün Kalaya Kadar Denerdik çünkü Adetine 12 Kala Hamile Kalma şansin Kalmiyor...

guzelım uzulme bıdahakı aya denersın

adetn bıttıkten sonrakı 14.gun dıye bılıyorum ben ıste o gunler arasında dene uzun sure kalkma yat.ıns bıdahakı ay sende hamıleym dıe konu acarsın a.s.

Canim Adetinle 14 Say Ve O Günden Sonra 1 Haft.hiç Araliksiz Deneyin Valla Biz çok Uğraştik ... Nasil Olduğunu Bilirim Yani Adetim Bittimi Hemen Başlardik Ve Artik Adetimin Gelmesine Son 12 Gün Kalaya Kadar Denerdik çünkü Adetine 12 Kala Hamile Kalma şansin Kalmiyor...

ya ben bu konualra yabancıyım ama adetine 12 kala hamile olma sansın kalmıyor demişsinya benim arkadaşım adetine 1 yada 2 gün kala hamile kaldı doktor bile mucize dedi ama olduuuu şimdi soğru bebeği çok tatlı :sm_cool:

yani imkansız değil..

evet kızlar zaten artık birdahaki aya kaldı...adetimde bu sefer okadar sancılı geldikii hatta son anda gebeliğin olmamasına bile üzülemedim gelsinde ağrı kesilsin diye dua etmeye başladım benim adetlermde bazen çok sancılı bazende anlamıyorum değişiyor...dediğiniz gibi inş. bi dahaki aya bu şansı yakalarım:çok üzgünüm:

canım yumurtlama tarihi geç atılmıştır yumurtaları çünkü bu bahsettiğim şey zaten benimde başıma geldi ...:eek:

ya ben bu konualra yabancıyım ama adetine 12 kala hamile olma sansın kalmıyor demişsinya benim arkadaşım adetine 1 yada 2 gün kala hamile kaldı doktor bile mucize dedi ama olduuuu şimdi soğru bebeği çok tatlı :sm_cool:

yani imkansız değil..

benmde gecen ay cok sancılıydı bu kadar sancı olunca herseyn norma oldugunu anlıyorm yumurtalklarmn gayet ıyı calıstıgını hıssedıyorum bu ay ıyı calısın yollayn ıkı bebek rahıme ıns:)

canım benimkilerde sancılı oluyordu meğer iltihap varmış dr.gittin mi bu da hamile kalmaya engel olabiliyor ...
evet kızlar zaten artık birdahaki aya kaldı...adetimde bu sefer okadar sancılı geldikii hatta son anda gebeliğin olmamasına bile üzülemedim gelsinde ağrı kesilsin diye dua etmeye başladım benim adetlermde bazen çok sancılı bazende anlamıyorum değişiyor...dediğiniz gibi inş. bi dahaki aya bu şansı yakalarım:çok üzgünüm:

arkadaşlarr adet oldum yineesenağlamayine olmadı bu ayda malesef olmadı çok üzgünüm:çok üzgünüm:dün gece 1-2 damla vardı amabu sabah iyice yoğun şekilde geliyor artık zaten aklıma daha gebelik varmı diye gelemezz çünkü adetim aynı seviyede geliyor!!....hemen internetten birdahaki yumurtlama tarihimi hesaplamak istedim kızlarr tarihlerim şöyle 21mart,21nisan,22mayıs benm adet döngüm 31 gün süreyle oluyor fakat bi türlü hesaplayamadım adetleriniz 28 günden kısa 35 günden uzunsa bu çizelgeyi kullanamazsınız diyor fakat benm ne 28 günden kısa nede 35 ten uzun neden sonucu vermedikiiiii???kızlar sizce benm yumurtmala tarihim ne zamandırr yada sizcede adetlerim düzensizmii bence deil ama çizelge öyle diyorr :çok üzgünüm:lütfen banaa yardımcı olun kızlarrr yorumlarınızz için tşklerrrrr

her işte bi hayır vardı kendini bu kadar üzme.
senin verdiğin tarihlere göre bi dr.sitesinde hesaplattım.hamile kalmak için şansının en yüksek olduğu günler 3-8 haziran tarihleri arasında çıkıyor.

sağolasın cnm yaa inş. bi dahaki aya bebişi yakalarız..:çok üzgünüm:bu arada iltihap lanmadan söz edilirse benm adetimin geldiği günden beri çok sancılıyıdı zaten fakat evlendikten sonra değişmişti yada ağrıcağını anlayınca hap içiyordum şiddetlenmeden geçiyordu bu kez çok felaketti ya dün gece öldüm resmen dediğim gibi artık bebişi bile düşünemedim neyseki bugun ağrı yok ve çok yoğun biçimde geliyor...arkadaşım öyleyse bi 3-8 arası bide bi arkadaş 14 çıkar demişti adet arası sürenden benmde 31..14 çıkınca 17.gün oluyr oda 9 una geliyor demek bizim 3-9 arası çok çalışmamız lazımm :roflol:

sağolasın cnm yaa inş. bi dahaki aya bebişi yakalarız..:çok üzgünüm:bu arada iltihap lanmadan söz edilirse benm adetimin geldiği günden beri çok sancılıyıdı zaten fakat evlendikten sonra değişmişti yada ağrıcağını anlayınca hap içiyordum şiddetlenmeden geçiyordu bu kez çok felaketti ya dün gece öldüm resmen dediğim gibi artık bebişi bile düşünemedim neyseki bugun ağrı yok ve çok yoğun biçimde geliyor...arkadaşım öyleyse bi 3-8 arası bide bi arkadaş 14 çıkar demişti adet arası sürenden benmde 31..14 çıkınca 17.gün oluyr oda 9 una geliyor demek bizim 3-9 arası çok çalışmamız lazımm :roflol:[/QUOTE

önemli değil canım.
ne kadarlık evlisin,ne zamandır bebek istiyorsun .bunları seni tanımadığım için soruyorum kusura bakma.
bebek ve hamilelik olayını bu kadar kafana takma bence biraz rahat ol.burda çok örneklerini görüyoruz tedavi olanlar tedaviye ara verdikleri anda,normal yolla hamile kalabilenlerde ne zaman kafaları rahat herşeyi oluruna bıraktıkları anda hamile kalabiliyorlar.yukardaki soruları o yüzden sordum.

canım senin adına ben yaptım 3 haziran ile 8 haziran yumurtlama dönemi çıktı bir dahaki adet olma tarihin inşallah olmazsın 22 haziran tamam canımcım kendine iyi bak...

canım yazarken ayları ters yazmış olabilirsin bendede olmuştu aynı uyarı kafayı sıyırcaz zaten bu ovulasyon hesaplayıcılarla her ay aynı şey,üzme kendini yüce rabbim hiçbir şeyi sebepsiz yapmaz vardır bir sebebi hayırlısını nasip eder inşallah..

arkadaşlar merhaba. asyacığım bu kadar kendini üzme .ben herşeyi denedim stres yaparsan olmaz.aklından hamile kalma stresini çıkar.bu kolay olmaz bende yaşadım her test aldığımda hayali çizgiler görmeye kadar gitti. hiç beklemedik zaman da çocuk olgusunu unuttuğumuz başka şeylere konsantre olduğumuz anda süpriz şekilde dün bugün hamile olduğumu öğrendim. düzensiz adet dönemi olduğu için ihtimal vermiyordum bazen 2 ay olmadığım oluyordu bu bir mucize olsa gerek 2. bebişim yoldainşallah allahın izniyle kızıma kardeş geliyor. 5 sene önceki dış gebelikten sonra umudum kalmamıştı . umutlarınızı hiç tüketmeyim mevlam nelere kadir..:teytey::teytey:

arkadaşlar merhaba. asyacığım bu kadar kendini üzme .ben herşeyi denedim stres yaparsan olmaz.aklından hamile kalma stresini çıkar.bu kolay olmaz bende yaşadım her test aldığımda hayali çizgiler görmeye kadar gitti. hiç beklemedik zaman da çocuk olgusunu unuttuğumuz başka şeylere konsantre olduğumuz anda süpriz şekilde dün bugün hamile olduğumu öğrendim. düzensiz adet dönemi olduğu için ihtimal vermiyordum bazen 2 ay olmadığım oluyordu bu bir mucize olsa gerek 2. bebişim yoldainşallah allahın izniyle kızıma kardeş geliyor. 5 sene önceki dış gebelikten sonra umudum kalmamıştı . umutlarınızı hiç tüketmeyim mevlam nelere kadir..:teytey::teytey:

merhaba abaküs
tebrik ederim canım seni allah tamamına erdirsin,sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

arkadalar cvplarınızı yeni gördüm ben 1 yıllık evliyim bu arada eşim benden 13 yaş büyük yani ben 23 eşim 37 yaşında ve ısrarla oda çocuk istiyor..aslında tek stres yapan ben değilim oda istiyor diyede çok istiyorum bu kez karar verdim bende artık kafama takmıycam Allah zamanını kararlamıştır böyle hayal kırıklığı ve stres olmasın diye artık çok fazla düşünmiycem...bu arada bugün doktora gittim adet sancım için hiç kesilmemişti dün geceden beri bi tane ilaç verdi şimdi biraz daha iyiyim dün gecede ağrıdan uyuyamadım bugün kendimi kötü hissediyorum :çok üzgünüm:

arkadalar cvplarınızı yeni gördüm ben 1 yıllık evliyim bu arada eşim benden 13 yaş büyük yani ben 23 eşim 37 yaşında ve ısrarla oda çocuk istiyor..aslında tek stres yapan ben değilim oda istiyor diyede çok istiyorum bu kez karar verdim bende artık kafama takmıycam Allah zamanını kararlamıştır böyle hayal kırıklığı ve stres olmasın diye artık çok fazla düşünmiycem...bu arada bugün doktora gittim adet sancım için hiç kesilmemişti dün geceden beri bi tane ilaç verdi şimdi biraz daha iyiyim dün gecede ağrıdan uyuyamadım bugün kendimi kötü hissediyorum :çok üzgünüm:

bugün sitedeki kızları pek negatif nedense.hepimiz bebeğimizin olmasını çok istiyoruz ama herşeyin bi vakti zamanı var bizim elimizde olan bişey olsaydı .oho oo.
asyacım bak canım ben 29 yaşındayım üçüzlere hamileydim ve 11 nisanda üçüzlerimi kaybettim.daha öncede 2006 ağustos ayında ilk hamileliğim kalp atışları durduğu için sonlandırıldı.çok üzüldüm kötü günler geçirdim ona rağmen halen pozitifim özellikle bugün için kıpır kıpır.niye diye sorarsan tam kürtajdan 40 gün sonra bugün adet oldum .adet olmak bebeğine 1 adım daha yaklaşmak demek
güzelim daha yeni evli sayılırsınız ve yaşında çok genç bol bol dua et hayırlısını iste

X