kızlarrrr malüm göbişler büyüdü,bir sorum olcakkk...

handerya

Zeytinim benim!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
3.711
5
haziran annişleri malüm göbişler büyüdü kocaman ve çok sevimliler ancakkkkk ben göremiyorummm artık! genital bölge temizliğini nasıl ve ne yöntemle yapıyorsunuz,günler yaklaştıkça beni aldı bir telaş çünkü malesef ağdayı beceremeyenlerdenim ve aldırmayada utananlardanım nolcek bilmiyorum:1no2:

valla kzılar ben görmedne yapıyorum sonrada ayıptır söylemesi ama aynada bakıyorum kalmış mı kalmamış mı aman dr a aç kocaya aç bir de gidip orayı kuförde agdacıya mı accaz yani boşverin yapın kendiniz yerimseniben hım belki garip olacka ama eşleriniz yardıme tsin bende ayak tırnaklarımı kesemiyom siz ne yapıyonuz :uhm:

bu dert sanırım bu haftalardan itibaren herkeste var. bende kesinlikle başkasına yaptıramam diyenlerdendim.benim doğum mayıs başı Allah kısmet ederse.ama göbek biraz daha büyüyünce inanın kolunuz bile yetişmiyor :) neyse dediğim gibi bugüne kadar kendim hallediyordum ama geçen hafta gitme kararı aldım.ilk sefer olduğundan biraz zor oldu ama inanın sonrası çok rahat yarım saatte herşey tamam. tavsiye ederim herkese ancak gideceğiniz yeri iyi seçin çok hijyenik ve kaliteli bir yer olsun.ben gidene kadar heryeri araştırmıştım. hepinize kolay gelsin güzel anne adayları...

bende ağda yapamayanlardanım ve genital bölgemide el yordamıyla jiletle alıyorum
napayım 1 hafat idare ediyorum o temizlikle sonra yine aynı şey
yani sık ve sert kıllar

Ben Zor Zar Aliyorum Ama Tabiki An Iyisi Bence Jilet Başka Da Yöntem Yok Bende Zaten Göremiyorum ...ayaktirnaklarimi Kesiyorum şuan Daha O Soruna Gelmedim Ama Gittikçe Ağilaşiyorum Benim Kaburgam çok Aciyor Sol Kaburgam...ne Yapacağimi şaşirdim Ilk Hamileliğimdede Başima Gelmişti Göbeğim Dar Benim Bu Yüzden Kaburgami Yamultuyor Bebiş şimdi Yine Başladi çok Zor Oluyor Kizlar...

hamilelik öncesinde de hamileliğimde de salonda sir ağda yaptırıyorum o yüzden zorluğu yok bende...

ben 27 haftalık gebeyim bende göremiyorum genital bölgemi. ağda salonuna gidiyorum 15 günde bir. çok rahatım. ama ayak tırnaklarımı kendim kesiyorum henüz

Valla Ben De Ağda Yaptiramayanlardanim çok Korkuyorum Ve çokta Aciyo Valla Ayip Olmasin Ama Eşim Jiletle Temizliyo.korkuyorum Ben Yapamiyorum Allah Korusun Biyerimi Falan Keseri Neme Lazim.

bende tüy dökücüyle idare ediyorum şimdilik ama sona doğru jilete geçicem heralde sıkıldım onla uğraşmaktan doğumdan sonrada ağda mağda ne gerekyosa bioder filan kullanıp kurtulcam inşallah cesaretimi toplayabilirsem yazın bi memlekete gideyimde burda hiç bi yeri bilmiyorum

tüy dökücüleri hamilelikte önermiyorlar. doktorunla konuştuysan problem yok ama ben öyle biliyorum. yanlışmı biliyomuyum acaba benfisfisfis

TANYERİ CANIM SAKIN BUNDAN SONRA TÜY DÖKÜCÜ KREMLER FALAN KULLANMAYIN ÇÜNKÜ O TÜGDÖKÜCÜ KREMLERİN İÇİNDE KİMYASAL MADDELER VAR VE DERİ EMİLİM YOLUYLA ALLAH KORUSUN BEBEGE GECEBİLİYOR [SIZE="3"]SAKIN AMA SAKIN KULLANMAYIN [/SIZE]
VE ŞUNUDA SÖYLEYEYİM HAMİLELİK DÖNEMİMDE YÜZÜNÜZE BİLE KİMYASAL KREMLER KULANMAYIN DOKTORLAR BUNA KESİNLİKLE KARŞI GÖBİŞLERİNİZDE ÇATLAMAYA BAŞLAYACAK VE GÖBEGİNİZEDE KERM KULLANMAYIN BEN CİLT DOKTORU VE KADIN DOĞUM UZMANIYLADA GÖRÜŞTÜM SADECE BEBEYAGI BADEM YAGI VE ZEYTİN YAGI KULLANIN GÖBİŞLERE ÇATLAKLAR İÇİN DOĞUMDAN SONRA İLAÇ ÖNERİYORLAR...
EN GÜZELİ BENCE KUAFÖRE GİDİP SİR AGDA YAPTIRIN ÇOOK RAHAT OLUYOR SAKIN ÇEKİNMEYİN KESİNLİKLE SİR AGDA AÇITMIYOR...

sağolun kızlar sözde herşeyi düşünürüm bu iyi midir bilmem ne diye hiç aklıma gelmemişti bundan sonra kullanmam kesinlikle jilete talim artık

sir ağda yaptırın kızlar jiletle hemen uzuyo ve sert çıkıyor sir ağdada öyle değil.hamileyken tüylerde baya bi azalma ve incelme oluyor zaten.bence kuaföre gidin ve aldırın hiç çekinmeyin çoğu bayan öyle yapıyor kendiniz göremezsiniz eşinizde bir müddet sonra sıkıır bu işten .)

ben hamılelelıkten öncede sonrada sir agda yaptırıyuorum kuaförde kendım zaten yapamam
şimdi kara kaa düşünüyorum agdacımda hamıle o benden önce cıkıcak ızine ben baska bırını aramak zorunda kalıcam yakın tamız hıjyenık bıryer olması cok onemlı
sir ağdayı şiddetle tavsiye ederım 1 ay cıkmıyo jıletle ugrasmayın bence hemen cıkıyo kasınıyo vs.
bence eslerınıze aldırmayın bazı seyler bize özel kalsın... eşimin beni öyle görmesini asla istemem
daha bi tüyümü bile görmedi

kuaföre nasıl gidicez pis pis,yani en azından biraz olsun kılları temizlemek gerekmez mi,ay ne bileyim,utanıyom ben...

inanın en son denememde sinirimden ağlayacaktım bunu eşimden de isteyemiyorum zaten onu kan tutuyor :) kazara kanar falan bi de onunla uğraşmak zor. bunca yıldan sonra o sertleşmiş kılları ağdayla aldırabilirmiyim,utanmazmıyım,çok acır mı? hatta abarttım sanıyorum ki öyle çok acıycak ki bu erken doğuma sebep olacak:) ( hamilelik insanı bazen saçma düşündürebiliyor)

kuaföre nasıl gidicez pis pis,yani en azından biraz olsun kılları temizlemek gerekmez mi,ay ne bileyim,utanıyom ben...

canım aynen bende düşündüm uzatıp gitmek olmaz die bende traş edittim ve 3 gün sonra gittim ve bana bunlar çook kısa alınmaz dedi sakın çekinme uzasın öyle alalım dedi ve beni 15 gün sonra gel iyice uzasın dedi bende ilk gittigimde utanmıştım ama kuaför benim için önemli degil hem uzun olursa tüg kalmaz hem canın çok acımaz dedi ve bende öyle 20 gün sonra gittim uzamıştı ama kendi öyle söledi bence hiçç utanmayın gidin çok rahat ugraşmanıza degmez ben istanbulda bahçelievlerde yaptırdım tüm vücud 40 ytl ye tabi bu gittiginiz yere baglı avcılar yada daha başka yerlerde 20 ve 25 ytl den başlıyormuş tüm vücud valla hiç ugraşmayın düşünmeyin derim.

slm cnm bende aynı sorundan mustarıpım ama napalım bi yolunu bulucaz olmuyo bende yapamıyorum oyana dönüyorum bu yana ama yok olmuyo be kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…