Kızlarrrr estetik konuşalım mı social housedan herkes deneyimlerini anlatsın sesli bir şekilde??

Kızlarrrr estetik konuşalım mı social housedan herkes deneyimlerini anlatsın sesli bir şekilde?? Zamanla burun yüz göz diye ayırrı bir kişiyle canlı bağlantı sağlar sorularımızı da sorarız??
Bence çok mantıklı ben hem meme hem burun oldum bugün 6. Günüm bence haftaya clubhouse da etkinlik oluşturabiliriz. Eğer bu yazıyı görüp katılmak isteyen varsa benim de 20. Günüm dolsun daha çok şey paylaşabilirim. Ya da varsa ben dinleyici de olmak isterim kurulduysa.

Yok ya sesimi duyan olmuş diye seviniyorum ama konuşacak çok şey var aslında. Doğru bilgi olması esasıyla herkese fayda sağlayacaktır estetikte ciddi bir sömüri var çnkü adam botoksla yizgerme ameliyatı vaad ediyor gibi gi neler neler konuşuruz

Geçmiş olsun bu arada nasıl vaziyet

Geçmiş olsun bu arada nasıl vaziyet
Çok teşekkür ederim bugün burnumdaki alçı çıktı , ama memeler hala tabi ağrıyor yüzümdeki morluklarda azaldı yavaş yavaş. Çok zormuş gerçekten ama haftaya daha iyi olurum çok büyük ihtimalle. Valla bence çok güzel bir konu eğer açarsan etkinlik bence süper olur yayılır. Ben varım benden önce konuşmacılar başlayabilir. Ben de iki ameliyat birden aynı anda olduğum için hem deneyimim biraz daha farklı onu da anlatırım . Süper olur

Küçültmeden kolay ve daha hoş olucak inan Bakalım inşallah konuşur güzel bilgiler paylaşırız

Küçültmeden kolay ve daha hoş olucak inan Bakalım inşallah konuşur güzel bilgiler paylaşırız
İnşallah ama çok konuşamıyorum inan çok geriliyor burnum , çünkü operasyonda kasları birbirinden ayırdı dr burun ucu düşmesin diye onun etkisi de var. İyileşince yapalım mı çok daha güzel bilgiler veririz hem izleyenler olursa da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…