Kızlarrrr cevap bekliyorum sizden lütfen!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sezen0908

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
34
3
26
Tam reglimin bittiği gün erkek arkadaşımla yakınlaştık. Elinde spermi varken vajinama dokundu. 30 dk sonra ertes72 hapı kullandım. 1 hafta sonra 4 gün süren kanamam oldu. Ertes hapının yan etkisi diye düşündüm ama sizce?? Hamile olabilir miyim??

Böyle bir şey mümkün değil. Sperm dış ortamdayaşayamaz.Sperm elindeyken vajinaya değince spermler vajinaya mı zıplayacak. Takıntı yapmışsınız benim gibi. Benim de bunu atlatmak 4 buçuk ayımi aldi hala da içimde az az var korku kaygi

Tam reglimin bittiği gün erkek arkadaşımla yakınlaştık. Elinde spermi varken vajinama dokundu. 30 dk sonra ertes72 hapı kullandım. 1 hafta sonra 4 gün süren kanamam oldu. Ertes hapının yan etkisi diye düşündüm ama sizce?? Hamile olabilir miyim??
Ertesi gün hapı kullanmadım ama burada gördüğüme göre hamile değilseniz o ilaç etkisi ile kanama olması normalmiş

Böyle bir şey mümkün değil. Sperm dış ortamdayaşayamaz.Sperm elindeyken vajinaya değince spermler vajinaya mı zıplayacak. Takıntı yapmışsınız benim gibi. Benim de bunu atlatmak 4 buçuk ayımi aldi hala da içimde az az var korku kaygi
Buna sevindim senin adına gerçekten hamile olsanız kızlar elbet gözükür belli olur sende azda olsa o korkunu at gitsin

Ah evet bende çok kaygılı ve kuruntulu bir insanım. Kendimi bitirdim düşünmekten. Dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim
Kesinlikle yapma. Kuruntu yaptıkça hastaneye gitmek test yapmak istiyorsun. Sonunda da girdap içinde kalıyorsun.

Olabilirsin. Kan testi yap. Yüzde 90 hamilesin bence.

Hamile değilsiniz ama siz defalarca aynı konuyu açıp verilen cevaplara rağmen ikna olamıyorsunuz, şu durumda hamilelik korkusu sizde uzman yardımı almanızı gerektirecek boyuta gelmiş, 8 değil 80 kere konu açsanız hamile olmadığınız gerçeği değişmeyeceği gibi, ikna da olmayacaksınız.
Rica ediyorum defalarca aynı konuyu açmayın.

Erkek arkadaşımla sevişirken ben ona sakso yapıyorken yani ağzımda sıvısı varken, erkek arkadaşım parmağını ağzıma soktu ve vajinama değdirdi oynadı.

Bakireyim bu arada
Bu konuyu da tekrar düşünün bence, yetişkin biri hayatını istediği gibi yaşayabilir ama çocukluk çağında mikropların girişini önleyip enfeksiyon riskine karşı koruma sağlayan hymen’in yerinde durması bekaret değildir çünkü.
👇

Bâkire kelimesi Eski Fransızca virgine kelimesinden Latince virgo, virginis kökünden gelir ve kelimenin tam anlamıyla "bâkire" ya da "bâkir" (cinsel açıdan dokunulmamış genç kadın ya da "cinsel açıdan deneyimsiz kadın) anlamına gelir.[11] Latincedeki gibi, İngilizce kelime de genellikle yaş, cinsiyet veya cinsel kriterler esnetilerek daha geniş bir bağlamda kullanılmaktadır.[12]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X