kızlarrrr bulantı bırden kesılır mi?

siribron48

ACIBADEM SEKERİM:)
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
2.081
3
slm canlarım...
7,5 haftalık hamişim.yaklasık 1 haftadır mıdem aşırı bulanıodu...cok sevdiiğim sarmısagın bile kokusuna tahammul edemez olmustum.ama 2 gundur ne sabahları nede sarmısak kokusuna pek de mıdemin bulandığı solenemez.dr um 1 ay sonraya gun verdi.sizce bu normalmi?ilk bebişim içimde oldugu için bu hamişliğimde cok tedırgınım.resmen kendımı dınlıyorum sanırım.....siz de fikirleriniz soylersenız cok memnun olurum.siz nasıl yasadınız?:uhm:

bence bi dr . git kontrol gününden çünkü birden bire kesilmiyo evt azalıyo biraz ama 3.5 ay sürüyo ama bilemem bünyenlede alakalı olabilir

canım benimde 10 günce birden kesilmişti.bende tedirgin oldum 2 gün sonra dra muayene gittim ultrasonda bebeğimi gördüm maşallahı vardı ama gerçekten insan rahat olamıyo için rahatlasın diye dra git istersen banada dediler sakın aklına kötü şeyler getirme die diye ama olmuyo işte.fakat gerçekten değişkenlik olabiliyo benim şimdi sadece geceleri çok bulanıyo bir kaç gün sonra 12 haftalık olacağım inşaşşah yavaş yavaş azalıyo sen rahat ol kötü düşünme ama tedbiride elden bırakma derim

canım korkutmak gibi olmasın ama bence bir dr git en azından için rahatlasın.. inşallah bişeyi yoktur bebişinin

X