kızlarrrr banada yardımmmm edebilirmisiniz

duyguuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
77
0
Sizlerden yardım istiycem ben şu aralar kafamda cok kuruyorum. Olmadık şeyleri büyütüp kafamda kuruyorum. Şimdi diyeceksiniz boş vaktin varda sıkıntıdanmı kuruyosun diye oldukça zor bir bölümde okuyorum ve bazen dinlenmeye vakit bile bulamıyorum ama neden se saçmalamakta üstüme yok. Benimki artık paranoyaklık derecesınde sanırım ahhhh nasıl kurtulucam kuruntularımdan. Karakter olarak aşırı hassas ve ince düşünüyorum, olaylara bakış açımda öyle herkestende aynı ilgiyi bekliyorum. Göremediğim zamanda neden böyle degil diye düşünmeye başlıyorum. Umarım bu durumdan biranönce kurtulurum gamsız, dertsiz olmaya o kadar ihtiyacım varki:Saruboceq:

Etrafınızdaki herkesin size karşı hassas olmasını beklemeyin, böyle bir şey hayal olur. Herkesin ayrı derdi, kafa yoğunluğu var. herzaman etrafımızdaki insanlara ilgili olamıyoruz. Siz en iyisi bu konularda biraz daha rahat olun, böyle düşünerek germeyin kendinizi.

bazen ayni durum bendede oluyorum, ama sorna guzel seyleri dusunmeye basliyorum en cikar yollu budur diye dusunuyorum

valla kelin ilacı olsa .... dicem sana , çnkü aynı dert bnde de var ama çok ince düşünüp detaylarda boğuluyorum küçücük seyler canımı sıkmaya yetıo bu niye böle dedi şu nie.. ama bu ara tek düşündüğüm olmamış seyler için neden şimdiden kendımı harap ettiğim , mümkün oldugunca güzel düşünuyorum .. kafama tokadan başka bişey takmamaya karar verdım :)). değilse cekilesi bi hayat olmuo kendımden biliyorum

valla cnm ben bildiğinden düşündüğünden daha dayanıksız ve hassasın 18yıllık hayatımda sadece kendime karşı pozitif düşünebilirsem rahatlayacağımı ve kendime zor olan ve sevmediğim şeyi başka yuollarla sevdirmeye çalıştım başarılıda oldum sende inş bulursun çaresini

valla canımcım gamsız dertsiz bir allah...hepimizin kendimize göre sıkıntısı var.başkalarını gördüğümüz yada duyduğumuzda kendi halimize şükrediyoruz o ayrı...
inan insan ne yaparsa kendine iyide öyle kötüde...zor bir bölümde okuyor olmak kolay değil ama okuyabildiğini bilmek senin için umut verici bir şey olmalı...sağlığın yerindeyse bundan mutlu olmalısın...hassas ve ince düsünmeye devam edersen bi ömür bu ruh halini atamazsın üzerinden hayat her daim süprizlerle dolu bazen kolay bazen zor...kendine değer ver bence kendine ilgi göster çünkü sen bedenine ve beynine nasıl davranırsan onun enerjisini tasırsın ancak...a.s

duygucum sen adın gibi duygu insanısın kendini öyle güzel anlatmışsın ki bu hemen anlaşılıyor canım
kardeş kardeşe bile benzemezken herkesin kendimiz gibi olmasını nasıl bekleriz bitanem moralini bu kadar çabuk bozma lütfen
Hepimiz zaman zaman sıkıntılı dönemler yaşarız. derslerim çok ağır demişsin bu koşullarda olumsuz bakışın normal bunu bir paranoya olarak görme bence.
sadece olayları ve durumları yorumlarken hata yapıyorsundur.kendin yorgun ve sıkıntılı olduğun için böyle düşünüyorsun bu hepimizin başına geliyor
kendinle barışık bir insan olmaya çalış hiçbirşeyi dert etme, hiçbirşeyi kafaya takma. böylesi en iyisi zaten.
kırılan biri olmak aslında bir avantaj değil kendinden çok şeyler kaybedersin.en başta
duygusal olmanız da çok güzel. Ancak bu dünyada duygusal olmak yada duygularımızla mantığımızı dengeleyememek başımızı ağrıtıyor ve ağrıtır. Yani anlayacağınız tam bir tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok durumu umursamaz olmayı öğreneceksin
Yanında kendini mutlu hissettiğin arkadaşlarınla görüş,neşeli bir flim seyret,kalk güzel bi makyaj yap kafnı dağıt ....................Şeniz

sevgimle kal

çok teşekkur ederim hepinize özelliklede ev-hanımı sana tesekkur ederım mesajın o kadar güzel geldikii

zor bir bolumde okumak derslerden kendine dahi adam gibi vakit ayiramamak hergun git gel odevle ugras derken bir de yakin dostlarin tarafindan anlasilmamak hassas oldugunu belli etmek istemezken en ufak bir imada gozyaslarinin suzulmesine kendini ne kadar sksan da baska turlu olmamayi becerememek nasil bisi biliyorum.
kendini sev.. inanki bana kendini sev.. senin kadar hassas olmadiklari dusunmedikleri icin senin bu guzel yonunu farkedemedikleri icin kizma uzulme.. kirilma da.. birak seni sen bil sen kendini o kadar sev ki baskalarinin anlayissizligi senin derdin olmasin birak onlarin derdi olsun..
bi gun bi ogretmenimle yemege cikmistik o bana cok hassas oldugumu farkettgiini soylemisti.. sonra dedi yorulmuyor musun bu kadar ayrintili dusunmek bu kadar ince hassas olmak seni yormuyor mu dedi..
ben de gurur duyuyuroum dedim.. benim boyle bir ozelligim var herkese nasip olmaz bunlar dediim..
tabi yas kucuk o zaman boyle bi cirpida cikiyo agizdan laflar..
ogretmenim de sevinmisti..
olay bu yani ne ozelligin olursa olsun sevmesini bileceksin.. bak bakalim ondan sonra insanlar seni ne kadar uzebiliyor..

güzel yorumların için tesekkur ederım adalayda. Yorumları okurken şunu farkettım demekkı ben sesımı duyarabiliyormusum en azından kadınlar kulubüü sesımı duydu az demıyorumm benım için çok önemli burda cevaplarınız ve yorumlarınızzz çok degerli iyiki varsınızzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…