kızlarrr

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlarr erkek bebişlerin pipilerini bezlerken pipiyi nasıl koyuyorsunuz dikmi yoksa aşağı doğrumu benim küçük sıpa dik koyunca hep dışarı işiyo üstü başı çiş oluyo :dance:hep aşağı doğruda bağlamaya korkuyorum pipisi yamuk falan olur diye göbeğimizde daha düşmedi işemekten hep ıslanıyo düşcek inşallah önerilerinizi bekliyorumm...

aşağı doğru bezliyodum cnm.gelçi benimki 6 yaşına geldi.açar açmaz attırır o şimdi:roflol:

Canim bende aşaği doğru bezliyorum:CüvCüv:
bi problem olacağini zannetmiyorum bizim göbeğimizce bugün düştü canim bugün 8.gündü:dance:
dünde benim elime attirdi sipaaa:dance::lepi:

Canim bende aşaği doğru bezliyorum:CüvCüv:
bi problem olacağini zannetmiyorum bizim göbeğimizce bugün düştü canim bugün 8.gündü:dance:
dünde benim elime attirdi sipaaa:dance::lepi:

saolun kızlar bende öle yapayım bari yoksa üst baş soymaktan badisi kalmadı çocuğun hergün kaç kere soyuyoruzsırnaşık şeybizim 10. gün ama hala düşmedi düşsede yıkasak bebeğimii rahatlasa çocuğum daha doğum şeyini üstünden atamadı yıkanınca ne güzel olur o pamuk gibi ay yerim ben onu :asigim:kuzum benim peruk kafalım:1hug:sırnaşık şey:lepi:

bizde pipi ve cevresini yukari alip bezliyorlar ama ben bezlerken oyle yapmayip normal bezliyorum cunku ayaklarimiz durmuyor:roflol:

bizdede aleynacım yukarı doğru yaparlar ama bizim sıpa üstü başı mafediyo işte en azından göbeği düşene kadar aşağı doğru bezleyim baride düşsün çabucak ıslana ıslana kurumadı bir türlü

assagi dogru bezleniyor canim ya.. allah seni netmesin .. bi heyecanla actim topik i .. dedim denize noldu :))
yamuk büyümez merak etmeyin .. doktorlarda assagi dogru tavsie edio zaten :lepi:

kizlar bebekleri yikamak için göbeği düşsün diye mi bekliyosunuz valla bende öyle biliyodum ama kayinvalidem bişey olmaz dedi israrci şey kaç kez banyo yaptirdik dün göbeği düştü bugün yine yikadikhiç bişey olmadi valla

assagi dogru bezleniyor canim ya.. allah seni netmesin .. bi heyecanla actim topik i .. dedim denize noldu :))
yamuk büyümez merak etmeyin .. doktorlarda assagi dogru tavsie edio zaten :lepi:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

ewet biz göbeği düşsün diye bekliyorduk çok şükür düştü nasıl sevindim anlatamam :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…