Makyaj Ürünleri Kizlarrr supper bir maskara buldum

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Prencesx

Nasilda acitiyor su veda dediginiz.
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
535
90
Evet kizlarr benefit they are real cok guzelmiss cok methini duydum kullanan varmi merak ediyorum dedileri kadar varmiymis memnun olan varsa almayi dusunuyorum . $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406232572.459908.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet kizlarr benefit they are real cok guzelmiss cok methini duydum kullanan varmi merak ediyorum dedileri kadar varmiymis memnun olan varsa almayi dusunuyorum . Eki Görüntüle 1200883

Cok guzel gorunuyoo eger boyleyse sonuc kesinlikleeeee alirimm

Cok guzel gorunuyoo eger boyleyse sonuc kesinlikleeeee alirimm

Canm boyleymis bi tane bile kotu yorum okumadim. Ama kullanan bulsak daha iyi olurdu. Cnku surme kismi cok onemliymis beceremezsen yapistiyrmus kirpikleri .

Çok zor çıkıyormuş. Ben de sırf o yüzden almıyorum. Çift Fazlı makyaj temizleyiciler bile çıkaramıyormuş.:KK50:

Çok zor çıkıyormuş. Ben de sırf o yüzden almıyorum. Çift Fazlı makyaj temizleyiciler bile çıkaramıyormuş.:KK50:

Evet malesef oyleymis ama degmeZmii ya bi bakarmisin suna $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406233947.816118.jpg

Canm boyleymis bi tane bile kotu yorum okumadim. Ama kullanan bulsak daha iyi olurdu. Cnku surme kismi cok onemliymis beceremezsen yapistiyrmus kirpikleri .

Onda sıkıntim yok cnm gayet guzel surerim yilllaaarca rimel kullandim hatta aliskanlik yapti guzellik uzmani we prof. makyozum o kadar rimel kullandim bunu duymadim bak benefitin benetintini filan kullandim da bunu kacirmisim gozden zor cikmasida kotuymus yipratir kiprikleri ya :/

Onda sıkıntim yok cnm gayet guzel surerim yilllaaarca rimel kullandim hatta aliskanlik yapti guzellik uzmani we prof. makyozum o kadar rimel kullandim bunu duymadim bak benefitin benetintini filan kullandim da bunu kacirmisim gozden zor cikmasida kotuymus yipratir kiprikleri ya :/

Evet dokulme ihtimali var malesefd

Ohaa bu nedir :KK70: massallllaaah kizin kiprikler tam yelpaze bide bu rimel iyce costurmus fiyat ne kadarmis cnm

82 tlymis canm. Bende bayildim otur karsisina seyret yaniii

82 tlymis canm. Bende bayildim otur karsisina seyret yaniii

Fiyat cok iyiymis cnm gecen sene esteden aldim bi rimel 88 tly camur bildigin faciaydi maybeline rimelleri bile 100 basar o derece

Fiyat cok iyiymis cnm gecen sene esteden aldim bi rimel 88 tly camur bildigin faciaydi maybeline rimelleri bile 100 basar o derece

Olabiliyr bazen oyle sonra paramiz cope gdiyr iste. Oyuzden soruyrm kullanan varmi diye canm

Olabiliyr bazen oyle sonra paramiz cope gdiyr iste. Oyuzden soruyrm kullanan varmi diye canm

Aynen insallah kullanan biri cikar bende cok merak ettim cnm

Ben kullaniyorum bu rimeli. Gercektende cok güzel bir rimel. Inanilmaz uzatiyor ve hacim veriyor bende dökülmede yapmadi hic. Tek dezavantaji cok zor cikiyor. Ama inanilmazda güzel bir rimel.

canım sen neyle çıkarıyorsun

canim ben göz makyajimi hep Macin cleans off oil ürünüyke cikariyorum. Bence harika cikariyor biraz pahali ama sanirim lorealinde var bu yagdan. Ama herkezin sevecegi bir sey degil. Ama bence fazla ovalamadan en iyi cikaran bunlar.

Gerçekten güzel maskaraymış ama ben veremem bu kadar parayı. Bir türlü sürmeyi beceremiyorum çünkü. bi de gece yatarken üşeniyorum çıkarmaya, hele bunu hiç çıkaramam. Ama gerçekten çok iyiymiş. Belki özel günler için kenarda durabilir. Bilemedim.

O kadar zor temizlenen ürünleri kullanmak bana sağlıklı gelmiyor :KK12: çünkü ne kadar silersen sil gözde kalır bir miktar, uyurken vs. rahatsızlık verebilir göze zararı dokunabilir diye düşünüyorum. :KK64:

O kadar zor temizlenen ürünleri kullanmak bana sağlıklı gelmiyor :KK12: çünkü ne kadar silersen sil gözde kalır bir miktar, uyurken vs. rahatsızlık verebilir göze zararı dokunabilir diye düşünüyorum. :KK64:

aynen canim bende hic sevmiyorum zor cikan ürünleri ama o yüzden özelikle kirpikleirmi en az iki kere temizlerim. Ama yagli ürünler cok güzel cikartiyor. Birde fondoten ve bb cream tarzi seyler kullaniyormusun bilmiyorum ama söyle söyleyim ben yüzümü kabasini makyaj temizleyecisiyle sonra jelle sonra tonikle temizlememe ragmen hepsi cikmyordu cünkü gözenekleri tikiyorlar böyle tarz ürünler. yani aslina bakarsan yüzümüzde hep bir kalinti var ve bu düsünce igrenc :KK43:

X