Kizlarrr sadece göbek

canimoyleistedii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2017
47
13
Kizlar bise deyin yardım edin nolur. boyum 160 kilom 51 ama zayıf gorunuyorum 51 gibi değilim ve bunun sebebi gobegim .. dışarı çıktığımda salaş giydigimden gobegim belli olmuyo ama bildiğin en az 5 aylık gebeymisiim gibi gobegim var nasıl eriticem napmaliyim devamli egzersiz yapamiyorum cok denedim. yakinda dugunumde var yardım edin lütfennn

168 boyundayım , 53 kiloyum bende de göbek var ama kavun gibi :)
Kendımı bildim bileli böyle .
Bazen spor yapıyodum küçülüü gibi oluyo devamlı yapamıyorum buyuk ıhtımalle o yuzden gitmiyo.
Sizede bol bol göbek hareketi yapmanızı önerırım. İnternette bırsuru video var. Düzenli olarak yaparsanız sonuç alırsınız.

Meraba hosgeldiniz. Egzersiz uygulaması indirdim ama ne yazik ki rutine baglayamiyorum. En fazla peş peşe 2 gün . sonra uzun süre devam edemiyorum

Ben soğuk falan dinlemiyorum her akşam yürüyorum, kah tempolu kah koşu şeklinde... bu göbek istikrarlı sporla ancak 6 ayda gider benim sanırım.. pes etmek yok =)

Ayyy ben biliyorum
Bende bu ölçülerdeyim yazın tup bebek öncesi spora basladim günde 1 saat hızlı yürüdüm eve gelip 15 dakika egzersiz yaptim 2 hafta sonra vücudum sekillendi kilom yarim kilo fark etti etmedi ama vücudum bir guzellesti anlatamam yaklaşık 2 ay devam ettim bel çevrem yanlarim o istediğim kıvama geldi
Ee hava da sıcaktı az da yedim tabi o kadar özen gösterdim şekersiz ve sağlıklı besledim bebek icin

Şimdi 5 aylık hamileyim hani sizde öyle gibiyim demissiniz ya böyle olman imkansiz 56 kiloyum )ama göbis kocaman ve çok mutluyum
Darısı en hayırlı zamanda başınıza olsun insallah

Allah sağlıcakla kucaginiza almayı da nasip etsin :) inşallah. Soyledikleriniz biraz motive etti bakalım. Ama emin olun göbek olmasa en fazla 45 gibi duruyorum kimse kiloma inanmiyo surekli az kilo al ne bu hal diyolar sozlumde 2 - 3 kilo alsan fena olmaz deyince napcagimi şaşırdım iyice. Bi yandanda kilo almak istiyorum

Canım seni anlıyorum bende öyleyim bel çevrem kalın
Bacak basen kalça göğüs oldukça zayıf işte biz im basen kalça göğüs olmayınca belimiz kalın duruyor e zayıfız biraz yiyince gobis çıkıyor bu nedenle sporla sikilasmak lazım başarabilirsin tempolu yürü ve 15 dakika egzersiz 1 hafta 10 günden sonra inan inanılmaz zevk alıyorsun bol sans

Başlangıç için güzel motivasyon oldu tsk ederimmm

Aynı derdi paylaşıyoruz 52 kiloyum ocak ayından beri yediklerne dikkat ediyorum tam olarak diyet yaptığımı söyleyemem arada kaçamaklarım oluyor ama beyaz unu şekeri hayatımdan çıkarmaya çalışıyorum karbonhidratı azaltıyorum ama 5 aylık hamile gibiyim resmen sporda yaptım ama hiç etki göremedim yürüyüşe başlayacağım göbek deliğimin o kısım 75 cm alt karnım 80 cm belim 65 cm siz bir çözüm bulabildiniz mi?

Bende 51 kiloyum yediklerime dikkat etmeye başladım tamamen olmasada şeker un hamur işi paket ürün kullanmayaya çalışıyorum 1 aydır ama 50 kilonun altına düşmek istemiyorum günlük 7-10 bin arası adım atıyorum göbeğimi eritecek egzersiz varsa yani ben bunu yaptım eridi diyen varsa hergün yaparım zira kendi uyguladıklarımın faydasını göremedim. Ve göbeğim daha çok göbek deliğimin alt kısmında göbek deliğimin üstünden itibaren şişlik azalıyor. Akşam yemekten sonra falan bağırsaklarımda titreşim hareketi gibi hareketlenme oluyor ve süreklş karnımdan ses geliyor gacırtı gibi bir fikri olan var mı ne yapmam lazım??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…