Gebeliğe Hazırlık Kizlarrr lutfen yardm edermisiniz bana dusuk yasyorum acaba lutfen biraz morale ihtyacm var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

leyla rahimova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
32
16
22
Merhaba azerbaycandan yazyom sozleri duzgun yazmasam kusra bakmayn 3 hafta 4 gunluk gebelik gozukuyor 4 gündür lekelenmem var idi 2 gun once kırmzya döndü doktorum dinlen dedi hiç ayağa kalkma dedi her işi kocam yaptdi kalkmadm bugün lekelenmemin fotosunu atdm doktor düşük yaşyorsun artk dedi şu an lekelenmem bi durur bi gelr hemde bütün günü ayaktaydm şu an çok korkuyorum böyle durumlarda olan oldumu acaba düşük yapmadan kanamasi olan bebeyi salıklı büyen oldumu acaba bi kaç gün sonra kan testi versem 6 7 katna çksa bebeyim normalmi büyüyor demek bilyorum bizm doktorlar insanin tüm moralni ekiyor doru düzgün bir sözde demiyorlar lütfen dualarnizda banada yer ayra bilirmisiniz?

En son ne zaman kan verdiniz 2 gün önce verdiyseniz bugün tekrar verin mesela çıkan socunun iki katıysa bi sıkıntı yok demektir yada başka bi doktora gözükseniz

En son ne zaman kan verdiniz 2 gün önce verdiyseniz bugün tekrar verin mesela çıkan socunun iki katıysa bi sıkıntı yok demektir yada başka bi doktora gözükseniz
En son 8 temuzda verdim kan bizm sistemle ayni mi sizinki bilmiyorum kan testm 836.7 ckdi en son reglm 22 maysda olmus gec dolenme dedi su an 3 +6 dir hamilelik tabi kaldysa su az azalmis durumda ara sra gelyor amma krmizi renk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…