Göz Makyajı Kızlarrr göz kalemi gözlerinizi daha güzel göstersin diyosanızz..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pilin

06.2014muhammed 08.2017bilal
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2010
1.256
726

KIZLAR BU BENİM BULDUĞUM BİR YÖNTEM BİÇOK GÖZ KALEMİ VEYA SÜRÜŞ TEKNİĞİ GÖZLERİ DAHA ÇİRKİN GÖSTERİR..
BENİM ÖNERİM..
:KK55:
GÖZLERİNİZİN İÇİNE (normalde göz içine sürülen kalem gözü daha küçük gösterir) kiprik diplerinize kaleminizi iyice sürün üst diplerede tabi burun tarafına dogru pek sürmeyin yani çerçeve yapmanıza grek yok sonra gidip yüzünüzü iyice yıkayın akmış gözünüzün içindeki kalem kiprik diplerine (isteseniz süremeyeceginiz yerlere) dolmuş olacak fazlalıkları akanları alttan hafifçe silin işte doğal sürmeli gibi gözlerini oldu ...
ben hep böyle kullanırım kalem sürmüş havasında deil ama çekici gözler hem çevresinde kaldıgı için gözleriniz daha iri görünecek..öpüldünüzzz:KK36::21:

evet bende böyle kullanıyorum genelde cunku fazla siyahlık hosuma gitmiyor gözlerımde ela oldugu ıcın dediğiniz gibi kullandım hep daha guzel gösterıyor gözlerımı ve daha cekıcı oluyor ve ıkı gun hıc silmesemde aynı gözlerle dolasıyorum :)

Ben de makyajımı silip yıkadıktan sonra gözlerimin görüntüsüne bayılırım,dolasıyla katılıyorum bu teknige ama makyajdan once bunu yapmak aklıma gelmemıstı dogrusu,tesekkurler :)

kk nın yaratıcı bayanlarına bayılıyorummm :KK1:

benimde gözlerim ela.. ve bende göz makyajımı yıkadıktan sonra olusan goruntuyu cok severim.. hülya nın da dedigi gibi silmezsem de 2 gün cıkmıyo o sekilde dolasıyorum ama dısarı cıkarken denemek hiç aklıma gelmemiştiii deneyelim bakalım :KK23:

Ben de yıkarım :KK9:
Kalemde de sürmede de aynı yöntem çok işe yarıyor daha doğal ve daha güzel :KK34:

Aynen katılıyorum ben de makyajımı yıkadıktan sonra böyle hafif sürmeli gibi oluyorum çok iyi bir göz makyajı temizleyiciyle çıkartmadığım zamanlar.

ewet ya.bende yatmadan sürerdüm ama hakiki sürme sabah hafif yıkardım çok çok doğal oluyo.sürmedende kirpiğim uzuyo:):KK52:

siyah kalem akınca çok seksi oluyor. ben de içine sürüyorum ve bazen yıkamayı unutup yatıyorum. sabah kalkınca çok doğal bir görünüm oluyor :)))

X