Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kizlarrr deneyen var mi

esrablgn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
264
6
Bi sitede gordum keci boynuzu gunde 10 tane ton baligi veya kirmizi etli baliklar rezene siyah uzum cekirdegi ve gunde 3 defa bebe yagiyla yarimsar saat masaj diyor denesek mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben çok araştırma yaptım en etkili şey masaj ama bebek yağıyla yapma o kimyasal, mersin yağı var göğüs büyütüyor, ama ucuna sürmeden masaj yap.. rezene çayı, ıısrgan otu çayı hurma bunlar baya etkili dene bence bide nar çayı yada suyu

Kızlar forumda sürekli bebe yağı kimyasal deniyor ama bebeklere nasıl sürülüyor peki? Bence kimyasalsa ( araştırmadım tam içinde ne var ne yok) öyleyse diğer herşeyde kimyasaldır bebe yağı bu ya :/

Pesin pesin soylim onceki evetlerin gelcemlerin gibi olursa bu kinuda anlayis fln bekleme hem anlasmamiz var hem soz verdin hemde kizginm biliyosun

Bencede bebe yagi kimsalcise bebeklere niye surulsun bi zarari olsa veya mersin yagini 1 sene yakin kullandim sadece dolgunluk veriyor hafif o kadar ustelik gogus derilerim soyuldu mersin yagindan dolayi yinede devam ettim baktim olcak gibi degil biraktim rezeneyi normaldede seviyorum iciyorum ama bi faydasini gormedim

Mesaja devam ediyorum sarimsak bile denenim sarimsakla masaj yapip gogus ucuna koy dediler 1 ay dayana bildim okuyodum uzerimde surekli bi koku rahatsz ediyodu

Mesaja devam ediyorum sarimsak bile denenim sarimsakla masaj yapip gogus ucuna koy dediler 1 ay dayana bildim okuyodum uzerimde surekli bi koku rahatsz ediyodu

iyide sarımsak olayı yalan özellikle uçlara kesinlikle sürülmemesi gerekir sürenler var hepsinin ucu mahvolmuş

bebeklerin normal cildine sürüyorlar kadınlarda göğüs en hassas bölgedir bebe yağı zararlı olabilir

Yani bebeklere kullanmazlar bi sakncasi olsa

Canım olmaz öyle şey bebeklerin bütün vücuduna sürüyorlar bebeklerin vücudu kadınların göğsünden daha hassas rahat ol

canım ben zaten bebek yağı falan kullanmayı düşünmüyorum zaten sayfalarda yazıyor olay yağda değil masajda, masajı düzgün yapman gerekl önemli olan bu.. yağ sadece masajı kolaylaştırır bide azıcık fayda sağlar o kadar... benden söylemesi.

Bu gibi yöntemlerle hem çok vakit harcayıp ancak bir arpa boyu yol katedebilirsiniz bence arkadaşlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…