KIZLARRR ÇİĞDEM (cgdmabky) MELEĞİNİ KUCAĞINA ALDIIIII..

bebisim09

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
1.280
11
ANNİŞLER ÇİĞDEMİMİZ DOĞUMUNU YAPMIŞ,hihoyyythihoyyyt
MELEĞİ 3 KİLO 400 GRAM VE ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIKLIYMIŞ :nazar:GENEL ANESTEZİ İLE SEZARYEN OLMUŞ VE ŞU AN KENDİNE GELMEYE ÇALIŞIYORMUŞ, BU ARADA HEPİMİZİ ÖPÜYORMUŞŞeniz..
ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH..

Son düzenleme:
sonunda dayanamadı doğurdu haaaaa, Allah analı babalı büyütsün hayırlı uğurlu olsun, ama neden genel anesteziyi seçti anlamadım, ben spinal oldum çok iyiydi, doğum anını yaşayabildim

Oleyyyyyyyy .Çiğdemimiz de nihayet uzun sıkıntılı bir bekleyiş sonunda doğurdu demek .( ben bir ara vazgeçecek sonsuza kadar hamile kalmayı seçecek dedim-tatlicadiarzu-delikafadulden )
Hoşgeldin Dide Gazel annen çok bekledi seni çok istedi umarım çok mutlu olursunuz hayatınız boyunca uzun ve mutlu bir hayat diliyorum sizler için:nazar:a.s.

Oooooo Çiğdem gözün aydın hayatım Allah analı babalı büyütsün
Dayanamadım ama ben senden önce doğurdum :)))))

oley oley... hihoyyytçiğdem de doğurdu ya artık herkes doğurur.. şaka şaka...naniknanik kıs çiğdem falla benden önce doğurdun gene helal olsun sana. yerimseniben ama bikaç güne kadar bende peşinden gelicem merak etme...a.s
allah sanada bebeğine de sağlık versin canım..........:Saruboceq:
cok öptüm

cigdemmmmmmmm canim sonunda kavustun nazli kizina hihoyyyt
saglicakla büyüt cnm
Allah onu saglikla bütüsün cnm
ikinizide cok öpüyoruz

Çiğdem ca nım çok sevindim. Allah meleğini sana ve eşine bağışlasın.
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin
Sütün bol olsun bebeğin gazsız olsun.

Allah analı babalı büyütsün inşallah . sağlıklı sıhhatli huzurlu mutlu bir bebek olsun .:nazar::nazar:a.s.
darısı geride kalanlara olsun insallah.. hayırlısıyla :)))

X