kızlarrr bilen varmı lütfenn

minna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
64
0
kızlar hotmailde silinmiş e-mailleri tekrar nasıl geri getirebiliyoruz biliyormusunuz? kendi hesabım için istiyorum işime yaramaz deyip sildiğim maile şu an çok ihtiyacm var.

bir de geçmişte yapılan msn konuşmalarına ulaşabiliyomuyuz bunu bilen varmı? bunu erkek arkadşm için istiyorum şifresini biliyorum.

bir de facebokta silinen mesajları nasıl görüorz bunu da biliorsanız ve söleyeblrseniz çok mutlu olurm

Erkek arkadaşının geçmiş msn konuşmalarına ulaşman için şifresini bilmen yetmez S: onun kullandığı bilgisayardan ancak ulaşabilirsin buna. Şifresini bilmenle onun msnini açmakla olacak iş değil bu. Önemli olan hangi bilgisayardan girdiği ve nereye kaydettiği. Kaydetmese de bulunuyor da gerçi.

Silinen mailler geri getirilebiliyor mu ki :S ilk kez duydum, bu konuda bilgim yok /:

Facebookla işim olmadığı için 3.sorunu da bilemiyorum.

kızlar hotmailde silinmiş e-mailleri tekrar nasıl geri getirebiliyoruz biliyormusunuz? kendi hesabım için istiyorum işime yaramaz deyip sildiğim maile şu an çok ihtiyacm var.

Hayır geri getiremiyosun ama onlar gizli olarak tutuluyor. O sildiklerinede gerekli bir sebep ile dilekçe yazıp gerekli yere gönderebilirsin ama bunlar çok gizli bilgiler oldugu için vermiyebilirler.

bir de geçmişte yapılan msn konuşmalarına ulaşabiliyomuyuz bunu bilen varmı? bunu erkek arkadşm için istiyorum şifresini biliyorum.

Ulaşamıyosun ama yukarda dedigim gibi başvuru yaparsan belki yardımcı olurlar.

bir de facebokta silinen mesajları nasıl görüorz bunu da biliorsanız ve söleyeblrseniz çok mutlu olurm

Silinen mesajları göremiyosun.

X