Aile Planlaması Kızlarrr bi bakar mısısnızzzz

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
eşimin sperleri düşük oldugu için 2,5 yıl bebegim olmadı dr dogal yolla olması imkansız demişti tüp bebegi önermişti .sonra eşimde varikosel çıktı ve ameliyat olduktan 2 ay sonra ben hamile kaldım ve şuan kızım 1,5 aylık gel gelelim asıl konuya şimdi ben korunsam mı korunmasam mıı bilmiyorumm bi akıl verin bide korunacaksam neyle korunalım korunma igleri nasıl deneyen varmı öneriyomusunuz

canım bu bilgiyi daha önce nasıl korunucaz bölümüne yazmıştım kopyaladım canımben 3 aylık igne yaptrmıştım korunmak için 9 ay adet olamadım ve menepoza giriyodum zor kurtardım paçayı.kuzenim hemşire oda 1 aylık olandan yaptrmıştı oda menepoza girdi tedaviyle tekrar adet görüyo.sahsen ben tavsiye etmem çevremdeki yaptran insanlar hiç memnun degil.arkadaşımın bitanesi 48 kiloyken o igne sayesinde 90 a fırladı işte böyle güzelim.ben diana 35 kullandım 8 yıl kist rahatsızlıgım vardı çok memnun kaldım en güzel kontrol hapı ne sinir yaptı nede başka bişe çok memnun kaldım yurt dışında emziren annelere göre kontrol hapı var ama bizim ülkede yok kötü olan bu nasıl yapcam bende bunu düşünüyorum.emzirirken içemiyosun kontrol hapını.bakalım araştrıcam siteleri belki yurt dışından getiren vardr kaçak gibi yani.yazarım yine sana çözüm bulursam.spraili bende taktrmam ıyyyy şimdilik kondom kullanıyoruz biz

Canim bence de igne yaptirma..Ayrica korunmamak bence konu disi olmali..Sen bebek yapmaya calismazken oluverir sonra uzulursun. Anlattigin durumuna gore bence hamile kalmaman icin bi sebeb yok..Ben de senelerce ginera hap kullandim..Cok memnundum.En ufak bir yan etkisni yasamadim..Ama emzirdigim icin simdi kondomla idare ediyoruz ne yazik ki..Tavsiye edebilecegim tek yontem bu ne yazik ki..

X