kızlarrr bana yardımcı olurmusunuz.....

zeberced ervaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
52
0
merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım sayılır benim reglim gününden 3 gün gec geldi ve üc gün regl oldum ama cok farklıoldu. ilk gün normal kan rengi ikinci gün pembemsi birenk ve ücüncü gün koyu kahverengi olmus
zaten regl dediysem öle gelmiyo az miktarda ve ben regl oldugum gün safra cıkardım halsizlik ve gaz sıkısması yasadım kasıklarımda siddetli agrı oldu hiç böle olmamıstı ve biz korunuyorduk ve acayip halsizlik varr acaba hamilelik olabilirmiki simdi dördüncü günüm reglin hiçbir belirti normalde yedi gün oluyodu...ilk basta acaba hamilelik miki diye üzülmüstüm ama simdi istiyorum.. esimin askerligi duruyo o yüzden biraz istemiyorduk ikimzde okuyoruz gerci benim okulum yeni bitti ama ne olursunuz içime bi su serpin...benim gibi olan var mı aranızda.. yardımcı olursanız cok sevinirim..

merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım sayılır benim reglim gününden 3 gün gec geldi ve üc gün regl oldum ama cok farklıoldu. ilk gün normal kan rengi ikinci gün pembemsi birenk ve ücüncü gün koyu kahverengi olmus
zaten regl dediysem öle gelmiyo az miktarda ve ben regl oldugum gün safra cıkardım halsizlik ve gaz sıkısması yasadım kasıklarımda siddetli agrı oldu hiç böle olmamıstı ve biz korunuyorduk ve acayip halsizlik varr acaba hamilelik olabilirmiki simdi dördüncü günüm reglin hiçbir belirti normalde yedi gün oluyodu...ilk basta acaba hamilelik miki diye üzülmüstüm ama simdi istiyorum.. esimin askerligi duruyo o yüzden biraz istemiyorduk ikimzde okuyoruz gerci benim okulum yeni bitti ama ne olursunuz içime bi su serpin...benim gibi olan var mı aranızda.. yardımcı olursanız cok sevinirim..

canım olabilirsin büyük ihtimalle hamile lik belirtileri gibi geliyor bana bunlarr..
Bence sen en kısa zamanda kan tahlili yaptır yani bhcg testi yaptırr..
Çünkü bebek tutunmaya çalışırken kahverengi akıntı oluyorrrrr..
İnşallah hayırlı haberler alırsın canım Allah yardımcın olsunnn:emir_bebek:

tesekkür ederim canım bunu geciktirmesem ii olacak ...uyku kalmadı bende ..inş hayırlı olur rabbim nasip ettiyse bizimde bebisimiz olurr ama içime öle bisey düstüki artık bizde bebis istiyoruz ama olası sebepler takılıyo aklıma askerlik zamanı ve ben ise baslarsam bebişm ortalıkta kalacak diye korkuyomm...

üste görme diye bir durum var.sendeki buna benziyor.gebe kalsan bile adet görüyosun ama normalinden farklı olarak.bence de sen hcg testi yaptır.hakkınızda hayırlısı olsun canım,endişelenmene gerek yok.eğer hamileysen bunun için sevinmelisin çünkü nice bayan anne olmak istediği ve sağlıklı olduğu halde bir türlü hamile kalamıyor...

allah razı olsun tabi bencede haklısınız cok yanlıs düsündügümü farkettirdiniz tesekkür ediyorum rabbim bütün isteyenlere arattırmadan nasip etsin inş ilnur denizim gecmiş olsun gercekten dua ediyorum sana rabbim bütün gönlünden gecen herseyi nasip etsin allah razı olsun ...

X