kızlarrr bakar mısınızzz:)

morciveert

e ben ne yapayım şimdi?
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
875
143
25 Haziranda çatlama iğnesi oldum bugün 14. gün hala regl olmadım test yapmaya da cekiniyorum. Ayrıca dün ilişkiden sonra 1-2 damla kan geldi ve peçeteyle sildiğimde kahverngi sümüksü bir akıntı geldi. Regl oldum sandım ama daha bir şey gelmedi. Ne zaman test yapmalıyım, direk kan mı vermeliyim bilemiyorum hem heycanlıyım hem korkuyorum.. Çok negatifi gördüm çünkü.. Ama iğne ile ilk denememiz

Bence test yap varsa kesin cikar zaten

ben iğne ile ilk denememde burda dehşet ısrarlara rağmen yapmamıştım :) İyiki de yapmamışım sonra regl oldum ve öyle öğrendim olumsuz olduğunu. Test yapıp görseydim sanırım daha çok üzülecektim. O yüzden adetin 4-5 gün gecikene kadar bekle bence, tabi yine sen bilirsin

Adet tarihimi de tam olarak bilmiyorum ki. yani Geçen ay toplam 31 gün süren bir reglim oldu kistimden dolayı. Ama doktorun klomen kullandırmaya basladıgı tarihe göre baz aldığımda sat olarak 15 haziranı belirledim

iğneden sonra kaçıncı günde regl geldi?

Adet tarihimi de tam olarak bilmiyorum ki. yani Geçen ay toplam 31 gün süren bir reglim oldu kistimden dolayı. Ama doktorun klomen kullandırmaya basladıgı tarihe göre baz aldığımda sat olarak 15 haziranı belirledim
Yani yine ortalama 30 gün desek, bi bi hafta daha var gibi adete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…