kızlarrr Ağvada balayı düşünüyorummmm tecrübesiii yada fikrii olanlarrrr ..

LamEliff

♥Kocamı çok seviyorum♥
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
1.081
0
Selam kızlarr 24 haziranda düğünüm var tesettürlüyüm ve uzun zamandır balayı için yer araştırıyorum denize havuza girmeyi düşünmüyorum .. birincisi balayında deniz havuz önerilmiyor.. ikincisi ise tesettürlüler için olan otellerde balayı yapmak tuhaf geldi eşimle ayrı zaman geçirdikten sonra balayının ne anlamı kalıyo .. O yüzden doğayla bütün ve huzurlu sakın bir yer istiyorum ağvayı çok beğendim fotoğraflarından, tavsiyesi olan fikri olan arkadaşlarım varsa önerilerini bekliyorum ..

Canım balayını ne kadar süre düşünüyorsunuz bilmiyorum ama 1 hafta filan kalacaksanız ağvada sıkılırsınız bence. Çok fazla gezilecek yada vakit geçirecek birşey yok ağvada. Tabi bu benim fikrim tatlım çok beğenen arkadaşlar da olabilir ağvayı. Tesettürlüler için başka forumlarda villa tipi sadece size ait olabilecek kendinize özel havuzunuzun olabileceği yerlerden bahsetmişlerdi. Bir oralara bak derim, şimdiden mutluluklar ve süper bir balayı geçirirsin inş. :KK16:

canım biz 3 günlük bişe düşünüyoruz .. villa tarzı yerlere baktımda 3 günlüğüne değmez gibi .. fikrin için çok saoll :KK70: başka fikri olan yok sanırım :KK1:

canım biz 3 günlük bişe düşünüyoruz .. villa tarzı yerlere baktımda 3 günlüğüne değmez gibi .. fikrin için çok saoll :KK70: başka fikri olan yok sanırım :KK1:

Rica ederim canım 3 gün düşünüyorsanız ağva olabilir az çok senin istediğin tarzda doğayla iç içe bir yer ağva. Bunun dışında alternatif olarak sapanca- maşukiye taraflarını öneririm sana arkadaşım. Şimdiden mutluluklar :KK16:

biz de 3 sene önce ağva park mandalinde yaptık balayımızı
2. yıl dönümüzde de gitmiştik
çok seviyorum ben orayı
doğayla yeşille iç içe tam kafa dinleyecek yer

X