kızlarr yine adet oldumm :((((((((((

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
bu 7.denememizdi göğüslerim acıyor falan filan diye düşünürken tam ama tamda gününde adet oldum :çok üzgünüm:normalde çok ağrılı gelir bu kez ağrısız ve kahverengi gibi başladı bende bi değişiklik var diye acaba hamilelik olabilirmi diye düşündüm ama bu sabah iyice şiddetini arttırmış ve normal geliyor ayrıca bugun sancımda vardı.. off offff ben hiç hamile kalamıycam mı :çok üzgünüm:kızlarr hamilelik öncesi folic plus içilebiliyormuş ya banada verildi kullanan arkadaşlar varmı hamilelik öncesinde !! ne gibi yararları oldu :uhm:

moralini bozma güzelim.ben daha uzun bir süredir deniyorum ama olmuyo.inşallah bizde birgün bebişlerimizi kucağımıza alıcaz.bu bahsettiğin ilaç da yanılmıyosam bebeğin zeka gelişimi için yararlı.ben hiç kullanmadım.uzun süre düzenli ilaç kullanma alışkanlığım yok da.

sağolun kızlarr artık umudum bitmek üzere belki 7 ay kısa bi süre yinede ama benm bana okadar uzun geliyorkii koskoca 7 hayal kırıklığı eşimde üzülüyor belli etmek istemiyor ama anlıyorum napalım Allah istemeden hiç bişy olmazz

canım ya takmamaya çalış at kafandan biliyorum zor ama at bu fikri herşeyi oluruna bırak bizde 9 ay boyunca yok yumurtlama günleri yok ayakları havaya kaldırma filan derken kafamız hep bebekle meşguldu ağustosta tatile çıktık ve düşünmedik tatilin tadını çıkardık ve ben o ay hamile kaldım canım sende en kısa zamanda anne olucaksın üzülme olur mu?

saol cnm her konumda yazdın çok tşkler cnm yorumların.. takmamaya çalışmıştım bende bu ay ama araya mantar enfeksiyonu tedavimde karıştı diyorum ondan mı acaba inş. bundan sonraki ayda isteğim gerçekleşir takmamak için elimden geleni yapıcam bende yumurtlama günlerimi takip etmiyordum artık ama bugun bi yandan üzüldüm bi yandanda sevindm çünkü adetim tam gününde geldi düzenli demek ki yinene bunada şükretmem gerek !!

canım hemen dur pes etme kafana tabiki takma streste hamile kalmayı engelliyor biliyorsun rahat ol bu ay olmadıysa gelecek ay olur de umudunu kaybetme bütün tedavilerini yaptır birde şu duaları oku Rabbim seni evlat sahibi yapacaktır.
-günde 707 defa ya varis oku.Birde şu duayı oku Rabbi hebli min ledünke zürriyeten yayyibeten inneke semi,ud dua.Allah isteyen herkese versin.

folik asiti unuttum gebelik öncesi alınan folik asit sinirsel tüp bozukluklarının oluşmasını engeller kullanım şekli hamile kalmadan 1 ay önce başlayıp hamileliğin ilk 3 ayında devam edilmesidir ayrıca protein ve kan yapımındada gereklidir

sağol cnm yaa ne kadar güzel şeyler yazmışın.. çok sağolasın duayı yazdım stres biliyorum cnm hamileliği engelliyor ben stres yapmıyorum aslında sadece adet günüme yakın adetim gelicekmi gelmiycekmi gibilerde stres yapıyorum o güne kadar yoğun düşünmüyorum ama olmayınca olmuyor demek folik plus ta hamile kalmayı sağlamıyor okudum sadece hamile kaldığımızda bebeğin sağlıklı gelişimi içinmiş ama şöylede bişey okudum hamile kalmayı düşündüğümüzde içinde folik asit bulunan sebze ve meyveleri yiyin diyor bu ilaçta kalmayı sağlamasada yumurtlamayla ilgisi olmasada bi yardımcı yönü var demekki..adetlerimde düzenli gidiyor ve artık yumurtlama tarihlerimi hesaplamıyorum bile ama tahminimce düşündüğüm günler oldu akıntı,kasık ağrısı falan bu günlerdede ilişkim olmuştu ama iştee ne desem boşş...

kızlar adetim 2 gün sürdü bu gün çok ama çok azarmış rengide koyulaşmış ???gerçi bana adetim başlarken garip gelmişti kahverengi olarak başlamıştı ama sonra arttı normal hale geldi..üstüne görme denilen şey olurken kanda yoğunlaşma olmazdı değilmi??leke şeklinde olurdu öyle biliyorum ama neden düşünüyorum hala :çok üzgünüm:fakat benim göğüslerim hiç inmedi acayip acıyor yaa daha adetime 10 gün varken balamıştı adet geldi bitmek üzere hala inmedi ve benim adetim normalde 5-6 gün geçer bu kez tam gününde diyorum ama hesaplayılarla hesapladım benim adet düzenime göre 4 gün önce falan gelmiş.. olabilirmi diycem ama saçma bi soru olmaz herhalde dimi kızlarrr birde rüyalarım her gece bebek görüyorum 2 gece önce ultrosondaki görüntüsüne kadar gördüm.. kızlar gereksiz bi yazı olduysada kusuruma bakmayın:çok üzgünüm:

canım neolur bukadar takma bende cok takıyorum oturup agladıgım senağlama gunlerı bıle bılıyorum ama en son ayımda hıc takmadım valla adetım gectı hıc gecıkmez normalde ama ben kendıme gecıkmıstır dedım yanı umutlanmadım ama suan 9 haftalık hamısım :CüvCüv: ınsallah allah senınde gonlune gore verır :Saruboceq: o folıc plusu doktor bana verdı uc defa ıcıyorum gunde ama bebekte :ecrin_bebek: zeka gerılıgı olmasın dıye verdı ne faydası olur bılmıyorum ama recetesınde sadece hamıle ve anneler kullanıyoo dıye okumustum bılmıyorum bı zararı olurmu yada faydası olurmu ama bunu senın ıcın doktoruma danısıcam allah hepımıze hayırlı bebısler versın ınsallah:Saruboceq:

belki de bebek sahibi olman yakındır.kötü düşünme hayırlısı neyse o olur senin içinde inşallah.

sağolun kızlarr düşünmemek elde değil...göğüslerim rahatsız edici derecede şiş ondan ben en çok onlara taktım epeydir bu haldeler !!..belkide cnm ya inş. hepte erkek bebek görüyorum rüyamda ya kucağımda ya hamile görüyorum en son ultroson görüntüsü gördüm keseyi bile gördüm içinde onuda dr elinle gösteriyor bak bu diye hayırdır inş.ya !! yorumlarınız için tşkler