Kızlarr yardimm Gebelikte kıl kurdu yaşayan bilen çözümü olan 😔

sessizkullanici

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2022
63
38
29
Kızlar 7 haftalik gebeyim düşük riski nedeniyle geçen hafta hastanede yatmıştım. Progestan fitil kullandim sürekli. O bende kaşıntı yapar yıkanınca bi kac gün icinde gecerdi. Kaşıntımın nedeni fitil olarak düşündüm başta ancak 1 haftadır geçmedi. Bugün inceledim internetten arastirdim kıl kurduymus meğer. Cok canim sıkıldı. Yaşayan var mı nasil gecer bebege zarari olur mu bilen duyan kimse var mı 🤕😢

Doktora gidin.!
Biri çıksa sirkeli suya otur dese yada al sulugu oraya yapıştır temizlesin dese yapacak mısın. Doktora görün teşhisi koysun tedavi etsin.

Doktora yarin gidecegim zaten. Ancak bildigim kadariyla 3 ay ilac tedavisi olmuyor. Yasayan kişilerin tecrübelerini ögrenip yarin doktora danışmak istedim. Yorum yaparken daha sakin olun zaten stresten tüm vücudum kabarmaya başladı.

Google’dan bakıp kendinize kıl kurdu tanısı mı koydunuz ? Hanımefendi haklı, doktora gitmeden yorum istemek sizce ne kadar mantıklı.tanı alıp da bende bu var demek var .internetten baktım bende bu var demek var .insanlar boşuna eğitim almıyor .bende hemşireyim ama hayatımda hiç kendime tanı koymadım.işi bilenlerine bıraktım.bence siz sakin olup durduk yere kendinizi evham yapmayın.

X