kızlarr yardımınızı istiyorum lütfenbana bakın:((((

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar 20 nisan son adetimdi.Halanm daha adet olmadım .İçimde bir ümit vardı sanki gebeyim diye dün eczaneden aldığım testte tek çizgi çıktı.Moralim çok bozuk iki gündür aglıyorum.adetimi 8 gün geçti olmadım daha .yalnız kasıklarımda hergün tik tak gibi atmalar oluyo o neden oluyo bilen varmı:?end 2 inci için ugraşanlardanım 9 yaşında bir kızım var 4 senedir ugraşıyorum olmuyo .bu ayda gonophan almıştım mayıs 9 yumurtamın 17mm oldugunu sölemişti doktorum ğün aşırı ilişkiye gir demişti . yani yumurta o sıralarda çatladıysa benim adet olmam lazım demi:?kendimi hiç iyi hissetmiyorum .....
şimdiden herşey için tşkler........senağlama

cnm neden kandan baktırmıyorsun
1. testler yalnış sonuç verebiliyor.prodüktör al ve sabah ilk idrarla bak
2. geç döllenme olduysa 12. gün çıkar

bence umutsuz olma cnm

ama aetimi 8 ğün geçti olsaydı çıkardı galiba.bilemiyorum. okadar yoruldumki anlatamam.prodüktör aldım dün yaptım çıkmadı.yarın olmazsa bide kan vereyim
inş. vardır .allahım isteyen herkese versin...

kesin sonuç için kan testi yaptırmalısın idrarda hemen çıkmayabilir..bence hiç vakit kaybetmeden yaptır.inşallah hayırlı haberlerini alırız..

bencede kan tahlili yaptır hatta hemn çık şimdi en yakın sağlık merkezinde al soluğu hadi canım 15 dk da veriyorlar sonucu için rahatlasın...

canım ya sıkma canını allah gonlune gore versın bak yıne varmıs bı tane benım 3, dusugum allah yardımcımız olsun hayırlısı olsun

aynı durumu bende yaşadım canım adetim 2 gün geçtikten sonra yaptım kan testiniçıkmdı ama kasığımda dediğin gibi pıt pıt bişey atıyor sanki hala adet olmadım nezaman kan testi yaptırsam acaba çok merak ediyorum

hemen hemen aynıymışız ceren .kasıklarımda benimde hareketlenme var ama neyse anlayamadım bide akıntım var süt beyazı gibi.benim umudum yok das inş. sen hamişsindir. adetin böle geçermiydi hiç ......

Yakınında poliklinik yokmu canım??? Nasıl bekleyebiliyorsunki hemen git kan ver...
eczaneden alınan testlerde sorun olabiliyor...inşallh gebesindir

inşallah. rabbim isteyen herkese versin.yarın gidecem bakalım

ya bende mayıs 20 de regl olmam gerekıyodu ama 26 da oldum ıkı gun surdı bıttı acaba ustune goruyo olabılırmıyım 2 gun once test yaptım negatıf cıktı

üstüne görüyo olabilirsin. yengeminde öle olmuştu.inş. sende gebesindirbenimde 20 siydi olmadım daha
beklemedeyimm

kızlar 20 nisan son adetimdi.Halanm daha adet olmadım .İçimde bir ümit vardı sanki gebeyim diye dün eczaneden aldığım testte tek çizgi çıktı.Moralim çok bozuk iki gündür aglıyorum.adetimi 8 gün geçti olmadım daha .yalnız kasıklarımda hergün tik tak gibi atmalar oluyo o neden oluyo bilen varmı:?end 2 inci için ugraşanlardanım 9 yaşında bir kızım var 4 senedir ugraşıyorum olmuyo .bu ayda gonophan almıştım mayıs 9 yumurtamın 17mm oldugunu sölemişti doktorum ğün aşırı ilişkiye gir demişti . yani yumurta o sıralarda çatladıysa benim adet olmam lazım demi:?kendimi hiç iyi hissetmiyorum .....
şimdiden herşey için tşkler........senağlama

canım benim de aynı senin gibi son adetim 20 nisandı ve ben de hala adet olmadım. ben 2.5 ay kadar önce düşük yapmıştım. düşükten sonra bir kez adet oldum, şu an 2. adetimi bekliyorum ben de test yaptım hem idrar hem de kan ama maalesef negatif çıktı. bu ara mevsim dönüşümü, havaların aniden ısınmasından sanırım hormonal yapı da değişiyor sanırım ve o yüzden de adet gecikmesi oluyor. ama yine de kanda gebelik testi yaptır canım idrar testleri bazen yanıltabiliyor. gonaphenden sonra yumurtan çatlamışmıydı kontrol edildimi, çatlatma iğnesi falan olmuşmuydun eğer olduysan yumurta çatladıktan en geç 15 gün içinde adet geliyor yani en azından benim öyle olmuştu. gelmiyorsa ilk akla gelen gebelik tabi. ama bazen ganophen türü ilaçlar kist de yapabiliyor. o yüzden kan testi yaptır. inşallah müjdeli haberler verirsin. ama olmadıysa da çok üzülme bir dahaki aya inşallah. ne güzel bir evladın da varmış o yüzden stres yapma. inşallah bizlere de nasip olur sağlıklı, sıhhatli ve hayırlı evlatlar.

inşallah hamilesindir canım..bizi mutlaka bilğilendir...a.s.

TATLIM BENCEDE Bİ KAN TAHLİLİ YAPTIR..
BENİM DR UM YUMURTALAR 19 MM DEN KÜÇÜK SE DÖLLENME ZOR OLUR DEMİŞTİ... YİNEDE ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ....
DİLERİM HAMİŞSİNDİR.. HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH...a.s.

yarın kan tahlili yaptırmaya gidecem sabahtan.akşama dogru size haber veririm.gebe olup olmadıgımı .allahım inş. vardır.bana dua edin nolur.allahım isteyen herkese versin.......

insallah hamilesindir canim.Allah herkezin gonlune gore versin isteyen herkese bir bebecik versin

10 15 gün geçtikten sonrada çıkabilir
bir arkadaşım diyorki
arkadaşı hamile olmasına rağmen 4 defa idrar testi yapmış yinede negatif
üzülme olabliyor
inşallah hamilesindir.a.s.

canim oncelikle aglamayi bir kenara birak ve stres yapma..belki de bu yuzden adetin gelmiyordur olmayacak sey degil sen de biliyorsun...

bence hemen unutsuz olma,belki de hamilesindir,belki de gec dollenme olmustur ..sen en iyisi bir dr a git..suphelerinden kurtul..

X