Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlarr yardımınıza htiyacım var. saç rengimm!

ruby8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
64
1
saç rengimi değiştirmek istiyorum. resimlerim burun ameliyatları albümümde var. burayada ekleyebilirim ama nasıl olacağını bilmiyorum. doğal rengim kumral aralarda bal köpüğü tonlarında balyajlar vardı ama ağırlıklı olarak naturel renge sahibim. bana siyah çok yakışıyor yada koyu renkler, gözlerimde ela ama cesaret edemiyorum boyatmaya doğallık gidecek nihayetinde. şimdi en azından kendi rengimdende aralarda ve diplerde oldukça mevcut. ne olur yardım edin.

hiç olmadı albümün bulunduğu linki kopyalıyorum :KK66:

http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=27534

Son düzenleme:
sağolun yaa :) bende bir umutla bekliyorum birisi çıkarda beni bu kararsızlıktan kurtatır diye ama yok.

sağolun yaa :) bende bir umutla bekliyorum birisi çıkarda beni bu kararsızlıktan kurtatır diye ama yok.

bence saç rengin çok hoş çok havalı duruyor canım. fakat tam olarak ne istediğini anlatabilirsen yardımcı olucak kişiler cıkacaktır. illa değişiklik istiyorum boyamak istiyorum dersen bence koyu renkleri denemelisin. koyu kestane yada, voila koyu kızıl.

Son düzenleme:
canım ben seni çok beğendim maşallah gerçekten güzelsin.ve inan ki her renk yakışır sana.koyu ya da açık farketmez.bence gittikçe koyulaştır.yani karamel dene mesela.beğenmezsen koyu yaparsın.pınar altuğ'nun saç rengi çok güzel örneğin.ya da bak şu renk çok beğeniyorum bunu kızıl kahve diyolar ama nasıl yapılır bi bilsem :KK14: $31359972.jpg $31359972.jpg

ahahahah birileri sesimi duydu çok teşekkürler kızlar. aslında bu konuda çok sık değişiklik yapan birisi değilim, ilk defa doğal saçıma balyaj attırdım oda 6 ay felan olmuştur. çok önceden siyah kullandım çok beğenirim ama siyah yapacaksam bile önce açık tonlar yapayım karamel, kahve, veya yumuşak tonlar yaparsam sonrasında siyahada hevesimi alıp geçmiş olurum diye düşünüyorum :KK66:

saç rengimi değiştirmek istiyorum. resimlerim burun ameliyatları albümümde var. burayada ekleyebilirim ama nasıl olacağını bilmiyorum. doğal rengim kumral aralarda bal köpüğü tonlarında balyajlar vardı ama ağırlıklı olarak naturel renge sahibim. bana siyah çok yakışıyor yada koyu renkler, gözlerimde ela ama cesaret edemiyorum boyatmaya doğallık gidecek nihayetinde. şimdi en azından kendi rengimdende aralarda ve diplerde oldukça mevcut. ne olur yardım edin.

hiç olmadı albümün bulunduğu linki kopyalıyorum :KK66:

http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=27534

Koyu tarçın, bakır tonları deneyip en son ihtimal siyahı tercih edebilirsin. Kendi doğal saçlarında çok güzel ayrıca acele karar verme bence sonra pişmanlık duymanı istemem.

Koyu tarçın, bakır tonları deneyip en son ihtimal siyahı tercih edebilirsin. Kendi doğal saçlarında çok güzel ayrıca acele karar verme bence sonra pişmanlık duymanı istemem.

teşekkürler, evet pişman olmak istemiyorum ve uzun süredir düşünüyorum ;( etrafımdakiler artık boyatta kurtulalım diyorlar :):) bakalım eğer yaparsam kavhe bakır tonlarını düşüyorum.

yardımlarınız için teşekkür ederim. bronz kahve gittiğim kuaför sayesinde seçilmiştir ve uygulanmıştır. boyalılar kervanına bizde katıldık, hadi bakalım hayırlısı olsun:)

X