Kızlarr toplaşın Labioplasti yaptırdım

gulperiaa

Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
95
27
35
Yıllardır yürümemde bile eziyet olan yanaklardan kurtuldum çok zor günler yaşadım özel günlerimde iki katına çıkan sıkıntılardan bıkmıştım 2 ay önce araştırmalarım sonucunda Esra Çabuk Cömertle tanıştım.Bana süreci anlattı bende kararımı alıp operasyonu geçirdim ilk 5 gün çok zor geçti cidden.Doktor işinde gayet iyi ve tecrübeli süreçte benimle ilgilenmesi ve takibi beni çok hoşnut etti.Eski hastalarından bi kaç kişiyle konuşmuştum zaten hastanede olduğu zamanlardan şuan çok iyiyim ve rahatım herşey normale dönbdü dediği herşeyi yerine getirdim ilaçlarımı da kullandım yaptırcak arkadaşlara öneririm emin olun ömür boyu yaşamaktansa biraz zahmet çekip kurtulmak iz falanda kalmadı zaten estetik dikişti kendiliğinden düştü.

Merhaba. Esra hanımın muayene ve ameliyat ücreti ne kadar? Ameliyatı muayenehanesinde mi yapıyor yoksa hastahanede mi?

Merhaba. Esra hanımın muayene ve ameliyat ücreti ne kadar? Ameliyatı muayenehanesinde mi yapıyor yoksa hastahanede mi?
Baya zaman geçmiş oldunuzmu bilmiyorum ama yazıyı yeni gördüm isteğinize bağlı ameliyatı istersen muayenehanede istersen hastahanede yapıyor.

Bu doktorda son zamanlarda pek ünlenmiş. Arkadaşlar inanmayın yaa fake hesaplar kıyamet gibi dolaşıyo ortada. Gidin muayene olun sorun soruşturun, ameliyatı olan kişilerin fotoğraflarına bakın asla hemen inanıp yatmayın o sedyeye. Pişman olan 2.operasyon için maddi manevi kendini mahveden insanlardan olmayın. İnanın cok korkunç sonuçlar var

Merhaba bahsi geçen dr icin mi yazdınız kötü sonuçlar var diye genel bir uyarı mı?

Hayır özellikle bu doktor için yazmadım genel soyluyorum. Aynı bilgisayardan 5 10 tane farklı hesap açıp kendini öven doktor bile gördüm. Burdaki şöyle harikayım böyle müthişim denilen hiç bi yorum samimi gelmiyo bana

Bende Esra Hanimin hastasiyim ama yakinen gorustugum bi arkadasim araciligiyla muayeneye gittim ayrica uzaktan bi kac akrabam cocuk icin gitmislerdi cok haklisiniz.Estetik cidden digerlerine benzemiyo.Muayene olmak sart siz ameliyat oldunuz mu?

Merhaba size özel mesaj atmaya calıştım ama atamadım. Forumları okumaktan kafam iyice uyuştu artık, direkt konuşup size bişiler sormak istiyorum. Su an durumunuz nasıl? İyi misiniz?

Haklısınız ben canlı kanlı bir tanıdık önerisiyle gitmiştim Esra Hanım'a. Ebru hanımı okudum buralarda çoğu insan buralara güvenip gitmiş.Bende internet kafemizden giriyorum arada bilmiyorum geçmişini tabii yapanlar varmış aynı bilgisayar üzerinden görmüştüm çoklu alıntı yapıp cevaplıyo site sahipleri bu konularda temkinli. Burda reklam yapanlar çözülebilir diye düşünüyorum özelden yazınca falso veriyorlar zaten işlemi bile bilmeyenler var özel mesaj en mantıklısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…