Kızlarr ovulasyonn testime acill bakar mısınız

cckse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
74
9
22
Kızlar bakar mısınız? Çatlama olmuş mu? Takibimde farklı markaya geçmek zorunda kaldım. Dün yukarıdan aşağı 3. Çubuğu denedim. T ‘ C den daha koyuydu sonra da en sonunki bugün çıktı. Çatlama olmuş mu anlayan lütfennn

Eklentiler

• IMG_0653.jpeg
    118,6 KB · Görüntüleme: 14
Evet çatlama olmus ama mutlaka bi doktor kontrolüne girmeniz hamileliğinizi kolaylaştiracaktır

Teşekkür ederim dünü değerlendirdik de umarım tutar pkos var da
Foto eklemeyi beceremedim döndüm 26-27 gün ve 22. Gün pik gördüm nasıl olacak şimdi değerlendirdim ama adet tarihim çok yakın çok tedirgin edici

Foto eklemeyi beceremedim döndüm 26-27 gün ve 22. Gün pik gördüm nasıl olacak şimdi değerlendirdim ama adet tarihim çok yakın çok tedirgin edici
Belki adet tarihin gecikecekti onun için geç yumurtlamışsın. O zaman ben öliyim ya. En son 14 temmuz adet oldum ve yeni yumurtam çatladı

Belki adet tarihin gecikecekti onun için geç yumurtlamışsın. O zaman ben öliyim ya. En son 14 temmuz adet oldum ve yeni yumurtam çatladı
Ama sen pcos var diyorsun ben düzenli regli olduğum için bende şuan tuhaflık oluyor. Yani atıyorum döllenme oldu eee regli olcam cocuk rahme tutunmadan . Yani regliyle birlikte atıcam mı döllenmiş yumurtayı shjsjshs kafalar karışık

Kdldldldkdl zaten sperm yumurtaya değdiği gibi regl olmayacaksın. İnşallah istediğin sonucu alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…