kızlarr lütfen cevap yazarmısınız

beril84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
74
1
arkadaşlar merhaba adet günüm 27 ocaktı 28 inde test yaptım negatif çıktı 28 akşamı adet oldum ama çok az geldi hamile olma ihtimali varmı sizce ya da başına böyle bişey gelen lütfen cevap yazarmısınız çok istiyorum bir bebek sahibi olmak

canim hepmi düzenli geliyo adetin???
benim basima gelmedi hatta ben hamile oldugumu adetime 2hafta kala ögrenmisdim acikcasi hatta sok olmusdum 3test yaptim ertesi günü doktorumu aradim idrar testi yaptirmakicin kiz 3üde pozitif ciktiysa gerek yok demisdi ve nadirende olsa böyle cok erken ögrenilebildiginide eklemisdi
insallah dilegin gercekdir canim
cogu insandan duydum kimisi ilk baslarda kimiside sonuna kadar adet görebiliyomus hamileykende
yardimci olamadigim icin üzgünüm.......

günaydın canım a.s.
birçok hamile olupta adet olan arkadaşımız var sitede. olmaz diye birşey yok. az gelip kesildiyse hemen kan tahlili yaptırmanı tavsiye ederim. kan tahlilinde çıkar. ama kesilmezse hamiş olman zor bir ihtimal

evet canım ya hep düzenli geliyo inşallah hamişimdir çok idtiyorum çünkü 2 aydır kafayı yicem artık:çok üzgünüm:

çok üzgünüm ama devamı geldi arkadaşlar adet oldum inşallah bir dahaki aya hamiş kalırım cevap yazan arkadaşlara teşekkürler:a015:

olsun ya
üzülme canım
hayırlısı olsun
bir sonraki ay inş bebiş haberini alırsın

canım takma kafana bukadar zamanı gelince olucaktır adetinin az gelmesi psikolojiktir bence fazla sters yapıyorsun inşllh olur.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…