Kizlarr Kendi Buluşum Toz Fondoteninizin Akşama Kadar Kalici Olmasini Istiyorsanizzz

SUTASAYRAN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
2.950
24
KIZLARR BEN TOZ FONDOTEN KULLANIYORUM VE SİVİLCELERİMİ KAPATMAK BAYA Bİ ZOR OLUYO TOZ FONDOTEN KULLANDIĞIM İÇİN AKŞAMA KADAR YÜZÜMDE KALICI OLMUYO BU NEDENLE İLK ÖNCE DÜN YÜZÜMÜ KREMLEYİP FONDOTENİMİ SÜRDÜM VE AKŞAMA KADAR PÜRÜSSÜZ Bİ CİLDİM OLDU FONDOTENİMİ TAZELEMEYE GEREK KALMADI:teytey::teytey::teytey::teytey:

ben toz fondotenlerimi her zaman öyle kullanırım. Ama bilmeyenler için güzel bir tavsiyeydi emeğine sağlık canım

toz fodötenler gözeneklerden giremeyecek büyüklükteki partiküllerden yapıldıgı için cilt tarafından emilmezler.
nemlendirici üzerine sürülürler zaten ben de biliyordum ama bilmeyenler için güzel bir bilgi cnm.a.s.

ewet yaa toz fondoten ne? toz pudra var onu biliom da toz fondoten hiçç duymadım ööle bişi

kızlar fondöteni dudağınızı kremleyip üstüne sürerseniz ve üstünede ruj sürerseniz hem rujun rengini daha pastel yapar hemde daha kalıcı hale gelir..

toz pudra çok daha güzel kapatıyor..fırçayla tampon yaparak sürerseniz çok daha iyi sonuç alırsınız..ben fondöten kullanmaya başladıımdan beri altına hep koruma faktörlü bi krem sürerim.fondötenimde koruma faktörü içerir mutlaka.. :)

pata krem kullanın..krem ve fondoten birarada.hem zamandan kazanın hem de daha kalıcı..yerimseniben

bende pata krem kullaniyorum hem cok rahat hemde kalici

ama genel anlamda makyaj yapmadan önce ztn yüzüme boynuma krem sürerim mutlaka önce krem sürmek lazim

bu toz pudrayı neyle sürüyosunuz kızlar ben fırçayla denedim süremedim üstüm başım toz oldu kendi süngeriylede denedim oda çok yoğun sürüyo aldım ama hala çözemedim ben bu toz pudrayı çok cahilim galiba :KK43:

ben fondatön kullanmıyorum genelde ama allık kullanıyorum saece allıkta uçuyo haliyle fondatönsüz ozamanlar alttan nemlendirici hafif krem sürüyorum üzerine allık .. uçmuyo :)))

bu toz pudrayı neyle sürüyosunuz kızlar ben fırçayla denedim süremedim üstüm başım toz oldu kendi süngeriylede denedim oda çok yoğun sürüyo aldım ama hala çözemedim ben bu toz pudrayı çok cahilim galiba :KK43:

süngerle sürücen bebişim allah seni üstüm başım toz oldu diyon yerim seni:))))ŞenizŞenizŞeniz

X