Kızlarr ilk bebeğinizin hareketlerini ne zaman hissettiniz???

duygum9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
24
0
ben 11 haftalık hamileyim arada öyle hissediyorum sanki kımıldıyo sizin ne zaman olmuştu yoksa benimki psikolojık mı?

cnm bu konu çok önceden açıldı araştırırsan bulabilirsin cvplarııııı

bende merak ediyorumda cok zor bu konuyu bulmak kimbilir hangi sayfada????

genelde 16 haftadan sonra hissedilirmis tam olarak ondan oncede hava kabarcigi yada 1 kelebegin kanat cirpmasi gibi hissedilirmis tekme gibi degil:))

Eger kanat cirpmasindan bahsediyorsan canim ben 12 haftalikken hissetmistim.Ama adam gibi tekmesini 19 haftamda hissettim canim.Bence seninkide bizimki gibi hava kabarcigi dalgalanma yani bebek hareket ettimi su dalgalaniyo oda o sekilde yansiyo bize.

ben 15 de fılan hafıf hafıf hıssettım ama hareketlerımıydı emın degılım ama tam hareketlerını 18-19 haftalarda hissetmeye başladım çok güzel bi duygu allah herkese nasip etsin

canım çok erken daha ben daha yeni hissetmeye başladım..senin haftalarındayken bende oynuyo içimde diyodum ama dr gaz sıkışması bağırsaklardan kaynaklanıyor dedi..daha kemikleri oluşmadığı için hissetmen olanaksız aslında hareket ediyor ama sen hissedemezsin demişti..azcık daha sabret sende tadacaksın bu harika duyguyu..öptüm canım

hepinize teşekkür ederim bilgilerinizi benle paylaştığınız için evet ben birazcık sabırsızım ama ne yapalım bütün günüm sağ tarafımı dinlemek:d çok hoşuma gidiyo ihsallah bende o haftalara sağlıklı bi şekilde gelirim canlarım:d

X