kızlarr idrar testi yardımmm...

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
kızlar bugün adet günümdü..acon marka idrar testi aldım..ama sonuç NEGATİF( szice akibetim nedir?? biraz daha beklesemiydim??adet günümde yaptım ondan çıkmadı herhalde..yorumlarınızı bekliyorum kuşlar..benneyaptımki

canım valla benimde regl 15 gün geçti neredeyse bugun bile test yaptım negatif cıktı.sennki cok normal ben kan testi sonucunu bekliorum allah yardımcımız olsun.

canım hayırlısı olsun hiç üzülme markası ne olursaolsun hamilelik varsa çıkıyor canım...

Güzelim her testin hassasiyeti farklı, benim de reglime3-4 gün var, laboquick marka bi test var ondan yaptıklarım hafif pozitif öbür markalar da negatif, bekleyip görmek gerek, bulabilirsen benim söylediğim markadan bi alıp yap.

canım hcg hormonu bazılarında idrara geçmesi zaman alıyor.Adet olmazsan 2-3gün sonra tekrar denersin ya da kan testi yaptır hemen çıkar.batmalar devam ediyomu.Doktor ne dedi peki

canım valla benimde regl 15 gün geçti neredeyse bugun bile test yaptım negatif cıktı.sennki cok normal ben kan testi sonucunu bekliorum allah yardımcımız olsun.

anladım cnm..saolasın..bi de sabah idrarıyla yapmadım..ama şüphelendiğim kesin..bakalım ben de sinirlenip 2. çizgiyi kendim yaptımm ve sevindimkaydirigubbakcemile2
canım inşallah hamilesindir çünkü 15 günlük gecikme baya şüpheli..kanda bile geç kalmışsın bence..hebr vermeyi unutma tatlım

canım normalde idrar testinde çoğu kişilerde adet gecikmesinden sonra çıkıyo.burda çok arkadaşın yazdığı seyler adet günü yaptım test negatifti bikaç gün sonra testi tekrarladım pozitif çıktı diyenler oldu.rabbim hayırlısıyla meleğini sana yollar inşallah sitres yapma ama

canım hayırlısı olsun hiç üzülme markası ne olursaolsun hamilelik varsa çıkıyor canım...

evet cnm hayırlısı ama işte bazı arkadaşların çıkmayınca ondan merak ettim..sonra yapınca çıkanlar da oluyormuş ya..ondan sordum şekerim..saol kuşummhihoyyyt

cnm idrar testi için acele etmişsin.adetten hemen sonra yaptığında bebek varsa bile negatif çıkabiliyor.

ben adetim bittikten sonra 15 gün bekledim idrar testi yapmak için

DR. ALPER MUMCU :belirttiğim gibi gebelik testinde gebeliğin saptanabilmesi için embryonun rahim içine yerleşmiş olması gerekir. Bu nedenle test en erken yumurtlamadan sonraki 8-9. günde saptanabilir. Ancak yumurtlamanın geç olması, embryonun beklenenden daha geç yerleşmesi gibi nedenler ile bu dönemde yapılan idrar testi genelde negatif çıkar. Bu dönemde yapılan gebelik testinin negatif çıkması hatalı negatif anlamına gelmez ve hamile olmadığınızı göstermez(alıntıdır)

canım hcg hormonu bazılarında idrara geçmesi zaman alıyor.Adet olmazsan 2-3gün sonra tekrar denersin ya da kan testi yaptır hemen çıkar.batmalar devam ediyomu.Doktor ne dedi peki

canım biz ilçede oturuyoruz..hafta sonu kadın doğum doktoru gitmiş yetişememişiz..artık idrar testi yapayım dedim..o da negatif..ama batmalarım dün de bugün de olmadı adet olacakmışım gibi ağrım var kasıklarda..ama perşembe ve cuma acayip batmalar olmuştu..ondan üzülüyorum şimdi batmalar olmayınca..haber veririm cnm..pazartesi veya salı gelmezse kan yaptırıcam..öpüyorum..senin ne alemde durumlar???

canım benim saolasın yorumların için..bakalaım artık beklemedeyim..bugün gelmicek gibi herhalde..genelde sabah oluyorum çünkü:))))):dance:

Benim bugün daha çok batmalr var.Çok değişik duygular içindeyim batmalar başlayınca umutlanıyorum.Sancı başlayınca bidaha bunalım.Hesaplamalarıma göre dün ya da bugün adet olmam gerkiyodu hala bişey yok.Ovülasyon belirtisi olan sancım 4 aralıkta başlamıştı 7 sinde doktora gittiğimde ovülasyon olmuş demişti doktor.Buna göre adet günüm tam olarak bugünmü yarınmı karar veremedim.ovülasyondan 14 gün sonra adet günü ama.fikri olan varmı

tubacım üzülmeni istemem ama ben reglime iki gün kala acon marka test yaptım sabah idrarı değildi ve çok silik bi çizgi gördüm,sonra hemen aynı gün hastaneye koştum sonuç 20,19 hamilyim yani 20 betayı bile gösterdi ama tabi geç dölllenme olduysa ve daha da küçükse bilemem

allah hayırlısıyla sağlıklı bebekler versin hepimize dua edicem canım inş. hamişsindir belliki çok istiyosun opuyorumnanaktan

umut test yap canım çıkar ovulasyondan sonra 12.gün test sonuş veriyo tatlım zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…