kızlarr doğum günü için acil fikirr (:

kipacu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
171
4
Kızlarrr Hafraya 11mayıs erkek arkadaşımın doğum günü.... İkinci yılımız dolduu şimdi bn onun dogum gunuu ıcın beymenden cüzdan aldım cunku cuzdanı gercekten kullanılmycak hale gelmişti.. arkadaşlarını ayarladım ve salı sabahı başbaşa gıdıcegımız sandıgı kahvaltı aslında butun arkdslarıyla bırlıkte sapancada :) yanı suprız ısıde tamam.
Asıll yardım ıstedıgım konu bn dıyorum kı smdı bu hedıyeyı kucuk bı kutuya koydular bole gozume gtmedı bırbırıze hep suprızler yaptıgımız ıcın buda bana az geldı... gıdıp magzalardan hedıye paketı toplamayı zara, d&R , bershka parfm kutusu ayakkbı kutusu toplayıp bu kucuk paketı kat kat farklı bı magazanın paketıyle kaplıycam..we cuzdanı beymen kutusundan ckarıpp ıcıne de ne alıcagıma karar weremedım boşwer hedıye olmasada olur ben olsam yetmez mi tarzı bı not yazmayı dusunuyormm..
hedıyeyı de sade bı kutuyla sonra dan werıyım dıyorm...
Sizcee nasıll olurrrrrrri, bır turlu karar weremedım yapıyım mı yapmıyım mı hosuna gıder mı gıtmez mıeyvahedigeldismile fıkırlerınızıı beklıorm :kedi:

çok şanslı bi erkek arkadasın var bence ve benım oğlumla doğum günü aynı oğlumda 4 yaşına giriyor 11 mayısda:)

çok şanslı bi erkek arkadasın var bence ve benım oğlumla doğum günü aynı oğlumda 4 yaşına giriyor 11 mayısda:)

İnşallah oda aynı şeyleri düşünüyordur bendeee oglunuzuun dogum gununu sımdıden kutlarr buyudugundee onuu cok kocaman sewıcek ınsnlarla karslasmasınııı dualarımda anarımmm opun benım ıcın Şeniz

çok teşekkürler...bende erkek arkadasının dogum gununu kutlarım bırlıkte çok guzel yıllar geçırmenizi diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…