Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Kızlarr çocuk odası için dolap fotosu (: yardımcı olurmusunuz

Kami25

❤️Aralıklı oruç başlangıç 15şubat
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
417
7
Şuan ıvır zıvır olarak kullandıgım odamı inş ilerde çocuk odası yapacağım fakat oda cok dagınık ileriye dönük olarak bişey yapayım istedim bu dolap nasıl sizce benim cok hoşuma gitti değişik geldi fakat kullanışlı olurmu bilemedim raf yerleride dolap olacak şekilde düşünüyorum olmadı yine ek bi gardrop alıcam ilerde ama şuan derdim ortalık toplansın bebişimiz olana kadar normal oda olarak kullanıcaz $gömme dolap.JPG

çok beğendim ama benim peteklerim pencere önünde...:KK43:

cnm benimde peteklerim camın önünde :KK43: sonradan fark ettim :KK52: odanın bir köşesine çekmeceli koltuk tarzı bişey düşünüorm şimdi üzerinde güzel minderler koyucam :) o bile değişik bi hava katar gibi geldi :KK16:

msjı yazdığımda henüz bebişimden haberim yoktu :) şimdi bu dolabı yaptırdık ufak farklılıklar var ama cokgüzel oldu bebişimizin odasını tamamladıgımızda sizlerle paylaşırım fikir olması açısından :)

dolap çok güzelmiş, ben de benzer bişey yaptırmak istiyorum çalışma odam için, sizin yaptırdığınızı da merak ettim,...:)

dolap çok güzelmiş, ben de benzer bişey yaptırmak istiyorum çalışma odam için, sizin yaptırdığınızı da merak ettim,...:)

Canım fotosunu cektim koydum umarım gözükür :) Şu an o ayıcıkların oldugu yere minderler yapıcam ama sana fikir olması açısından paylaşıyorm :) $Fotoğraf0239.jpg

Canım fotosunu cektim koydum umarım gözükür :) Şu an o ayıcıkların oldugu yere minderler yapıcam ama sana fikir olması açısından paylaşıyorm :)Eki Görüntüle 647094

Mindersiz olarak bu haliyle de çok şirin görünüyor :)
Güle güle kullanın,içine baya bi eşya toparlıycak gibi görünüyor, Teşekkürler paylaştığın için, aklımda bir fikir olarak bulunacak bu model..:)

Mindersiz olarak bu haliyle de çok şirin görünüyor :)
Güle güle kullanın,içine baya bi eşya toparlıycak gibi görünüyor, Teşekkürler paylaştığın için, aklımda bir fikir olarak bulunacak bu model..:)

Teşekkür ederim baya bi topladı eski halini görseniz adım atmaya yer yoktu odada rica ederim yardımcı olabildiğime sevindim :)

X