Kızlarr bu pozitif bi test sanki onca zamandan sonra hamilemiyim şimdi benn :)

Bende dünden beri hala ağlıyorum unutulacak gibi değil zaten allahım evimin neşesini sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlar olarak bizlere bağışlar inşallah

çok duygulandim ve inanın cok sevindim sizin icin..
Ayy allahım isteyen herkeslere nasip eder inşallah beklerken böyle şeyler duyunca çok etkilenirdim ama bir zamanı var sanırım hani diyorlarya kafanızdan çıkartın olur diye aynen öyle oluyor birdahaki ay tedaviye başlayacaz nasılsa diye sallamadım hiç ve sonuç harika oldu
Hayirli olsun canim ben sana demistim 1000lerde cikar diye Allah tamamina erdirsin

Evet canım bakalım yarın tekrar baktıracaz artıyormu diye darısı başınıza olsun inşallahhh

hamilesinnn tabikiiii ayyy darısıı basımızaa cnm yaa ...
Sende sağsalim kucağına al miniğini inşallahhhhhh ...

hamilesinnn tabikiiii ayyy darısıı basımızaa cnm yaa ...
Sende sağsalim kucağına al miniğini inşallahhhhhh ...
Ayy allahım isteyen herkese nasip etsin insallahhh çok değişik bir duygu arada karnıma bakıp hayretler içinde kalıyorum buradamı acaba diye allahım yüzünü görmeyide nasip eder insallah

Ayy allahım isteyen herkese nasip etsin insallahhh çok değişik bir duygu arada karnıma bakıp hayretler içinde kalıyorum buradamı acaba diye allahım yüzünü görmeyide nasip eder insallah

amiiinn cnmm insallahhhhhhhh

wawwwww hayırlı uğurlu olsun böyle test sonuçları görmek bize de nasip olur inşallah..

İnşallah canım allah en yakın zamanda nasip eder inşallah sizlerede
Bu ay farklı ne yaptın derseniz ben bu ay günde 3 4 adet hurma yedim rahimi yeniyormuş diye duyduğum için yedim bilmiyorum ondan bilmiyorum artık aklımda çocuk için tedavi görmem gerekiyor fikri olduğundan rahat bıraktım kendimi her ne sebep oldu bilemiyorum ama iyiki de oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…