kızlarr bı bakın ayyy dogurcam sanırım...

sxuxrmelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
362
3
kızlar saat gecenın bı yarısı 1 saat once kahverengı leke geldı benden ama cok az bugunden buyanada belım ve kasıklarım agrıyo..panık oldum aglamaya basladım,esım sesıme banyoya geldı sarıldım ona sevıncle korkuyu bır yasadım.Annem yakında oturuyor,esım annemı aldı geldı.Neolur neolmaz yanımda olsun ıstedım,burda suan.Yenı yapmıstım ama banyoya attım kendımı rahatlamak ıstedım tekrar ve azonce cıktım,sıze canımı attım.Ogluma kavusmanın sevıncının yanı sıra acayıp bır korku yasıyorum,normal dogum gozukuyo suan dr.um ısteklı sezeryan yapmıyor.Hayırlısı olsun artık dua edıyorum ne dıyeyım.Zaten dogumdan cok oncesınden korkuyorum ben sancı odası,catı muayenesı falan fılan.Saat gec kım okucak yazdıklarımı bu satte bılmıyorum ama neolur dua edın bana.Buarada bugun konu actım ıcımde dogurcakmısım gıbı bı hıs var dıye ama acılmamıs konu yolladım sanmısım.Icımemı dogdu ne.Sımdı bu banyonun ustune uyku cekıcem cekebılırsem.Sımdılık sık degıl ama agrım var,bakalım oglum bana ne suprız yapıyor,hepınızı opuyorum....benneyaptımki

CANIM hadi allah bir avazda kurtarsın sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuştursun inşallah... dualarımız seninle canım.... ŞıMDıDEN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.... gamyoncuiremsu

hadi bakalım hayırlısı:teselli:Allah'ın izni ile inşallah rahat ve sağlıklı bir doğum yaparsın bebeğini sağlıkla kucağına alırsın:ecrin_bebek:korkma diyeceğim şuanda korkunun sana faydası yok :CüvCüv masaya çıkmak zorundasın çünkü bebeğin orda doğabilir ancak...böyle düşünmeye çalış...belki komik veya saçma gelebilir ama...yıllar önce bende ilk doğumuma hazırlanırken aynı şekilde çok korkmuştum,hatta korkudan dişlerim birbirine çarpmaya başlamıştı:roflol:aylık kontrollerine gittiğim dr'umun yanı sıra birde ebem vardı kontrolunde olduğum(şurası bir gerçek ki ebeler normal doğum konusunda dr'lardan çok daha tecrübeli o yüzden aynı hastanede hem ebem,hem dr'um vardı..sezeryan olursam dr'um,normal olursa ebem dr'umun kontrolu altında doğum yaptırır diye düşünmüştüm)...ne ise hastaneye gidince önce ebemi bulup kontrol olayım,eğer doğumsa dr'umu bulurum diye düşünmüştüm...beni muayene edip evet doğum deyince dişlerimin takırdaması biranda başladı:roflol:saçlarımı yanaklarımı okşadı ve bana dediki"korkma korkmanın faydası yok...şöyle düşün o oraya yerleşti ise çıkacak:sm_confused:ama öyle,ama böyle çaresi yok:sm_confused:...şaşırtıcı gelecek ama öyle söylediğinde birden rahatladım,dişlerimin takırdaması durdu...çok mantıklı idi dediği..o ordan çıkacak başka yolu yok:roflol::roflol:....ne bileyim bana çok faydası olmuştu belki senide rahatlatır diye düşünüp anlatmak istedim...o gün doğan oğlum bugün 2,5 aylık asker..a.sinşallah sende kucağına alır o günlerini görürsün...bir güne gelmiyor inan...tadını çıkar bunlar çok güzel telaşlar...hadi hayırlı doğumlar olsun,bir avazda inşallah...:teselli:

Canım allah yardımcın olsun....
En kısa zamanda saĞlıklı bır Şekılde bebıŞını kucaĞına alırsın ..

canım bence henüz doğum değil...benim sezeryanıma daha 13 gün var..aynı ağrıları yaşıyorum.panik olmaktansa ağrılarını kontrol et..süresine ve sıklığına dikkat et..

Hadi hayırlısı. Allah bi avazda kurtarsın sağlıkla inşallah a.s.

hepınıze cok tesekkur edıyorum guzel dıleklerınız ıcın...Konu baslıgı acıyorum kızlar orada yazıcam sımdı duygularımı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…