Kızlarr bakar mısınız özellikle hamiş annelerr :)

ecemklk

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
16
0
Selam kızlarr ben yeni katıldım aranıza allah herkese güzel bebişler nasib eylesinn :)
Bi sorunum var benimm hamile kalmak istemiyoruz doğum kontrol hapını bıraktım sağlık sorunlarından dolayı geçen ay ilişkiye girdik korunmadık ama herhangi bişey olmadı biz her ihtimale karşı ertesi gün hapı aldık.
adetim 18inde yani 4 gün erken geldi az ve kahverengiydi normalde 1 hafta sürerdi 3 gün sürdü ve bitti ağrı bile yaşamadım.
bu ay 20sinde adet oldum yani bugün fakat yine az geldi ve kahverengimsi sizce hamile olma ihtimalim var mii belirti yaşamıyorum hiç sadece midem ekşiyo bazen o kadarrr
yardımcı olursanız sevinirimm :) :)

hoşgeldin :)

kullandğın ilacın etkisiyle reglinin düzensiz olduğunu düşündüm ben. mide ekşimesi bir belirtidir ama bu kadar erken olacağını sanmıyorum. gebelik yoktur gibime geliyo. istediğin zamanda bebek sahibi olmanı diliyorum. iyi forumlar :)

çok teşekkür edeirm canım bende öyle düşünüyorum ekşime gurultuya dönüştü sanırım az yemek yediğim için diyetteyim de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…