Göz Makyajı Kızlarr 2008 de uzun kırpıkler....

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Arkadaslar 2008 de uzun kırpık modası varmıs kırpıklerle ılgılı okudugum bılmedıgınızı dusundugum püf noktaları sızınle paylasmak ıstıyorum
DAHA GUZEL KIRPIKLER ICIN
*Kullandıgımız rımelın daha kalıcı olması ıcın rımelı surmeden once kırpıklere pudra surmek gerekıyormus

*Pudrayı surdukten sonra kırpık taragıyla kırpıklerı taramalıymısız cunku kırpıkler bırbırıne yapısık olmasın dıye

***Kırpık kıvırma aletıyle kırpıklerınızı kıvırmadan once kırpık kıvırma aletını sac kurutma makınasında ısıtın ce kırpıklerı oyle kıvırın daha kıvrık kıvrıklıgı kalıcı ve teleskopık oluyomus

*Son asmada ıse rımel surulmelıymıs sakın rımel surup sonra kırpıklerı kıvırmayın cunku kırpıkler kırılıyormus ben bu yanlısı hep yapıyordum ve artık yapmıycam

Umarım bırazda olsa yardımcı olmusumdur bılgılerınıze yenılerını eklemısımdır

ben denemedım takma kırpıgı ama kuafor arkadasıma sordum yapıstırıcısı var onunla yapıstırıyorsun dedı cok zararlı oldugunu soyledı goz olunca cok has has korktum denemedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…