Makyaj Ürünleri kızlardan parfüm önerileri bekliyorum:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ezoqwe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
215
0
Bence parfüm çok önemli hele ki şu yaz aylarının yaklaştığı şu dönemlerde:) ben süreklı channel chance ve guccı rush 2 kullanıyorm ama artık bi değişklık yapma zamanı geldi dıye düşünuyorum bu ara lolita adlı parfümü almayı dusunuyorm sızce nasıl? ve açık parfüm de en kalıcı marka hangisi .başka ne olabılır parfüm markası olarak:) ferah kokulardan hoşlanıyorum cevaplarınızı bekliyorum:KK23::86::86::86::KK74:

Erkek arkadasim sevgililer gününde hediye etmisti tavsiye ederim:)
Hugo Boss Femme
umarim begenirsin sende:)

bence en kalıcı açık parfüm david walker parfümleri. hem yağlı yağlı kalmıyo sıktığınız yerde :KK34:

carolina herrera 212 vıp - carolina herrera ch -calvin klein euphoria -calcin klein ın2u hepsi çok süper kokular

yıllarca orjınal parfümlere servet harcadım benım favorılerım çıçek kokuları chırıstıan dıor un yasemın kokusunu kullanırdım ne zaman kııı solııssıma dıye bır parfümü keşfettım...yo böyle bışı kızlar hemen her sürdüğümde en az bır kışı soruyor bu güzel koku ne dıye....değışık çıcek versıyonları var ben yasemınını kullanıyorum fıyatıda ınanılmaz sadece 30 tl :))

Son düzenleme:
Bence parfüm çok önemli hele ki şu yaz aylarının yaklaştığı şu dönemlerde:) ben süreklı channel chance ve guccı rush 2 kullanıyorm ama artık bi değişklık yapma zamanı geldi dıye düşünuyorum bu ara lolita adlı parfümü almayı dusunuyorm sızce nasıl? ve açık parfüm de en kalıcı marka hangisi .başka ne olabılır parfüm markası olarak:) ferah kokulardan hoşlanıyorum cevaplarınızı bekliyorum:KK23::86::86::86::KK74:

eğer daha önce kullandığınız parfümlere oranla daha iç açıcı ,ferahlatıcı parfüm arıyorsanız, şu parfümleri deneyebilirsiniz;
-kenzo NYX
-jill sander ,sensations
-sensi
-boss,femme
-hermes,kelly calleche

lolita lempeticka dan bahsediyorsanız,ilk yarım saat kötü sonra adım adım güzelleşen bir parfüm ama bana göre gece parfümü.ya da gün içinde az sıkılmalı gibi geliyor.

estee lauder intense çok ferah bi koku

bir de mac te var küçük bir şişe parfüm pembesi çok güzel kokuyo:KK66:

calvin klein europhia, estee lauder pleasures ve tabiki lancome tresor in love.

arada unutmuşum YSL Cinema da güzel.europhia ve cinema daha çok kış kokusu bence, pleasures ise yaz ama ilk versiyonu olacak sonraki evrim geçirmiş hali değil:KK20:tresor in love hem kış hem yaz kullanılabilir bence.şu anda da onu kullanıyorum.nişanlım çok beğeniyor:KK30:bir daha parfüm değiştirme ömür boyu bunu kullan diyor:KK52:

hugo boss pure purple
CAROLINA HERRERA 212 WOMEN
litte black
lacoste pink
she is sexy

X