kızlarbebegimin hiç iştahı yok kafayı bozmak üzereyim

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kızlar nasılsınız bebgim hiç iştahı yook ya cok zayıfladı cok üzülüyorum bügün özel doktr götürcem bakalım ne cıkıcak hiç yemiyoo emmiyo esema mama veriyoruum hiç almıyo onuda ne yapıcam bilmiyorum doktr iştah acıcı sırıp isticem bakalımsenağlamasenağlamasenağlama

havalar çok sıcak olduğu için çocukların iştahı kesilyor.benimki de emmek istemiyor ama serin odaya geçtiğimizde emiyor ama mamayı her yerde kabul ediyor.yani ya sıcaktan ya da benimki artık emmek istemiyor

Benim kızımda emmiyo karnı aç belli çok ağlıyo ama emmiyo bende mama kullanmak istemiyorum bi mamaya alışırsa bidaha asla emmez çok üzülüyorum ne yapıcam bilmiyorum ama bende zayıfladığını farkettim içim acıyo öle görünce genelde uyurken emzirmeye çalışıyorum

canım benim bebişi görseniz içiniz parçlanır çok zayıf..ama inanın şişman olmasından çok sağlıklı olması önemli..benim oğlumun iştahı normal..bilmiyorum sizinkiler de öylemi, sütüm su gibi çok duru..hiç su vermedim bu güne kadar almıyor zaten..sadece anne sütü veriyorum..mama versem biliyorum ki alıcaktır..
Allah tüm bebişlere sağlık nasip etsin..
ya rezzak, ya ganiyyu ve ya metinu celle celalühü isimlerini sürekli zikredin ve bebişlerinize üfleyin..Rabbim bol rızık verir ve iştahlarını açar inşallah..

Valla kizlar napalim anlamadim ben bakalim esim işden gelsin doktr götürcem sizede haber veririrm ne yapmamizlazimmiş cok üzülüyoruummm kuzularim benim yaa hepinizi cook öpüyoruumrabbim saglik versiinn kuzucuklarimiza

CNM KUZUCUGUN KAC KİLOOO:1no2:

valla benimkide zayıf gibi geliyo o istekli ama benim sütten hayır yok bide çok sıcak olduğu için ben su veriyorum bugün hiç büyük çişini yapmadı bu gidişle bende dr konuşup mama vercem galiba ama iştahzızlı sıcaktan olabilir sen yinede dr götür canım

canım tabii bencede kilolu olmasından çok sağlıklı olması önemli ama benim kızım karnı aç olduğu halde emmiyo kendi elimle sağıp kaşıkla verince içiyo sen denedinmi çiğdem memeye doğru tutunca kendini geri atıyo benimki
kızım zayıfladı bunu bacaklarından gıdısından anlıyorum

Canım bazı besinler sütün tadını değiştirebilir.. Bebeğin bu yüzden memeyi almak istemiyor olabilir..Sarımsak soğan gibi besinlerin değiştirdiğini duymuştum.. İnşallah bebeğinin birşeyi yoktur..Ateşini ve kusmasını takip et bence belki üşütmüşte olabilir annesi..

Bugün internette bi sitede okudum emmiyen bebeklere ten teması için bebeğinizle beraber banyo yapın diyordu bende annemde olduğumdan bunu bugün denedim kızım banyo yaparken çok güzel emdi banyodan çıktık yine aynı şey oldu emmiyo ama her zaman annem yanımda değilki nasıl olucak offff çözümler bulamıyorum

benimkide keyifisz pek emmek istemiyor gibime geliyordu saate bktım 1.5-2 saat sonra emiyor ayni emme aralığı sizde bi deneyin 1.5-2 saatten önce vermeyin memeyi...uyanıkken emmek istemiyor çoğunlıukla benimki de öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…