Kizlar

A2hanife

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2021
30
6
29
Kizlar bu ne demek oluyor beta hcg nin üsteki deger

Eklentiler

• Screenshot_20230302-021120_e-Nabz.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 48
Pardaon Ab pozitif kan grubu sonucda
Öylede kadın şimdi yanlış bilmesin A ile AB farklıdır sonuçta doktor sana a iken ab verse ne olur? Dese ki sonuçta ikiside pozitif

Kizlar bunu da bana ettiklerim kan uyuşmazlığı var diye söyledi korktum

Öylede kadın şimdi yanlış bilmesin A ile AB farklıdır sonuçta doktor sana a iken ab verse ne olur? Dese ki sonuçta ikiside pozitif
Yok sunu demek istedim biseyin degerine bakilmamis yani kan grubuna bakilms haklisin ben b kismini atlamisim ama kendisi tum kan gruplarindan kan alabilen bir gruba sahip herkezden kan alabilir yanlizca verecegi zaman AB grubuna verir ay guldm koskoca B yi gormemisim uykudandir

Doktor soylemesi lazm bunu sana hem zaten evlenmeden kan gruplarina saglik ocaklari bakiyor oyle birsey olsa soylerlerdi sanirim bu tahlili yapan doktora danis istersen

Belkide basamadınız o an neyse canımmm sonuçta her ikiside pozitif

Pozitifsin, kadın negatif erkek pozitif olursa sıkıntı olurdu ama sen pozitif erkek negatif olursa sıkıntı yok negatif olursa da sıkıntı yok. Taşıyıcı olan pozitif olmalı kim dedi size kan uyuşmazlığınızın olduğunu?

Evet kızlar ben evlendim 3 ay sonra hamile kaldım 4 yaşında bir kızım var 1 tanede daha istiyoruz ama bu sebepten mi olmuyor bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…