Kızlar yumurtlamıyor muyum

hellobabys

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2022
713
395
27
Kızlar ovulasyon testinde pik göremiyorum hiç pcosum yok yumurtlamadan mı adet oluyorum böyle birşey olabilir mi canım çok sıkkın 6 7 aydır deniyorum olmuyor

Kızlar ovulasyon testinde pik göremiyorum hiç pcosum yok yumurtlamadan mı adet oluyorum böyle birşey olabilir mi canım çok sıkkın 6 7 aydır deniyorum olmuyor
Hangi marka test kullanıyorsunuz.. birde test yapmadan 2 saat önce sıvı tüketimini bırakmak lazım buna dikkat ettiniz mi

Evet bırakıyorum laboguıck bide ınnovıta doktorda bi sıkıntı yok genel dedi ama yumurtlama takibi yaptırmadım hiç
Birde youtube da bir gebenin günlüğü isimli bir kanal var .. orada yumurtlama masajı var onu adetten sonra başlayıp yumurtlama görene kadar yapmanız gerekiyo.. ben bu ay o masajı denedim 1 hafta erken yumurtlama gördüm... sizde deneyin bence.. bi zararı yok biraz araştırın deneyin..

Birde youtube da bir gebenin günlüğü isimli bir kanal var .. orada yumurtlama masajı var onu adetten sonra başlayıp yumurtlama görene kadar yapmanız gerekiyo.. ben bu ay o masajı denedim 1 hafta erken yumurtlama gördüm... sizde deneyin bence.. bi zararı yok biraz araştırın deneyin..
Teşekkür ederim canım bakayım

6-7 aydır yumurtlama görmüyorum demişsiniz bu çok uzun bir süre hadi 1-2 ay görünmediği oluyor ama 6-7 uzun.
Doktora görünmelisiniz önemli bir konu bu

X