Kızlar yumurtlama olmadan adet olunurmu bi cevap verin lütfen!

meleke06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
21
1
ben üç ayda bir kere yumurtluyormuşum ama her ay adet oluyorum aşırı bi düzensizliğim yok 2,3 gün kaymalarım oluyor kızlar lütfen bi cevap yazın lütfennn:bbo:

ben üç ayda bir kere yumurtluyormuşum ama her ay adet oluyorum aşırı bi düzensizliğim yok 2,3 gün kaymalarım oluyor kızlar lütfen bi cevap yazın lütfennn:bbo:

canım doktorumun söylediği kadarıyla evet yumurtlama olmadanda adet olabilirmişsin yani düzenli adet olman yumurtladığın anlamına gelmiyormuş.

ben de bu konuda bihaberim..varsa bilgisi olan bilgilendirsin bizi lütfen arkadaşlar..

teşekkr ederim canım üç ayda bir kere yumurtluyorum ve gebelik benim için biraz zor gözüküyor üç ayda bir şansım var o şans ne zaman takip etmeliyim sanırım ilk gittiğim doktorum bana bu teşhisi koydu 3 ayda bir kere yumurtluyosn dedi başka bi doktora gittim o hiç birşey söylemedi ben bu işten bişi anlamadım 3 doktora gitsem kesin sen hamile kalamazsın der o yüzden artık doktor fobimde oldu ne mutlu bana sağolsunlar

bence bir doktora daha git. yumurta takibi yapar geliştirici iğne kullanırsın belki doktorun önerirse bu şekilde yumurtlama problemi olupta çözüm bulan çok kişi var. moralini yüksek tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…