Kizlar yumurtlama akintisi hakkinda

Meriy1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
1.008
313
25
Kizlar yumurtlama akintisindan kac gun sonra catlama olur kasiklarimda ara ara batma seklinde agri oluyor yumurtlama donemimdeyim akintiyi godugum gun iliski oldu catlama sizce nezaman olur

Yoo yumurta 24 saate kadar yaşayabiliyor sperm 72 saate kadar öncesinde ilişki olmadı mı yakın zamanda

Bu akıntı benim adetimin 10-11. Günü başlıyor çoğalarak 15. Güne kadar devam edip bitiyor. Adet döngüm 27-28 gün. Ben tahminen tam 14. Gün yumurtluyorum ovulasyon testleriyle falan strese sokmuyorum kendimi hiç. O gün bayağı bir yumurtlama sancım olup bitiyor. Yani yumurtlama gününden önce oluyor bu akıntı ki ilişkide sperm yumurtlamaya kadar yaşasın diye.

Bu akıntı benim adetimin 10-11. Günü başlıyor çoğalarak 15. Güne kadar devam edip bitiyor. Adet döngüm 27-28 gün. Ben tahminen tam 14. Gün yumurtluyorum ovulasyon testleriyle falan strese sokmuyorum kendimi hiç. O gün bayağı bir yumurtlama sancım olup bitiyor. Yani yumurtlama gününden önce oluyor bu akıntı ki ilişkide sperm yumurtlamaya kadar yaşasın diye.
Bilmiyorum kafam cok karisdi yeniden gebelik istiyorum ama zaten cok zor gebe kaliyorum bir bucuk ay once iki sene uzerine hamile kalmsdm bos gebelik cikdi simdi denicem ama umutusuzum

X