Kızlar yumurtam çatladiktan sonra 11. Gün idrar testi yaptim negatif çıktı?

İğnenin 13.gün kanda negatif 15.günü pozitif gördüm. Testte bile hala silik çıkıyor bugün tam belli olacak artış var mı diye yani sizinde dönebilir adet olmadığınız sürece ümit hep var 🥰🌸

İğnenin 13.gün kanda negatif 15.günü pozitif gördüm. Testte bile hala silik çıkıyor bugün tam belli olacak artış var mı diye yani sizinde dönebilir adet olmadığınız sürece ümit hep var 🥰🌸
Teşekkür ederim inşallah güzel haberler alırız 🩷

Kızlar ayrıca kasık bölgemde çok ağrım var sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? Baya ağrıyor iğnenin ilk günlerinde ağrıdigi gibi ama bugün iğnenin 15. Günü

Kızlar merhaba pozitifi gören oldumu 5 Ekim çatlatma iğnesi yaptım 2 gün arayla kaset test yaptım pozitif çıktı bugün yaptım negatif ignenin etkisi bitmismidir yarın kan testi versemmi acaba

Benim bugün 11nci gün ama kasigim ve belim de çok ağrı var yarın kan testi versemmi acaba
Bence birkaç gün daha bekle canım ben iğneyi pazartesi yaptırmıştım yumurta Perşembe ya da cuma günü çatlamıştı. Yani hemen çatlayamiyor doktor bana çatlamadan 14 gün sonra ogrenicez demişti

Bence birkaç gün daha bekle canım ben iğneyi pazartesi yaptırmıştım yumurta Perşembe ya da cuma günü çatlamıştı. Yani hemen çatlayamiyor doktor bana çatlamadan 14 gün sonra ogrenicez demişti
Bana öyle demedi ama pazartesi ver dedi de ben biraz erken davrandım 3 gün cekicek dedi catlaman cumartesi vurdurdum çarşambadan sonra hatta ilişki olmsn demişti

X