Kızlar yorumlarınızı bekliorum

tulemmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
61
0
40
Geçen sene 1 düşük yaptım. 4 ay korundum ve hala bebek yok.. Ayın 6 olmam lazım regl bugün ayın 5 bişey yok şimdilik . Ama hamşilelilk belirtiside yok. Yani gögüslerim falan çok acımıo. Illa acımasımı gerekio.beklemekden yoruldum her ay. Sizde belirtileri yazın ve bana dua ed,in lütfen.

Canım illa acıması yada büyümesi gerekmiyor..Çoğu kadın hamilelik belirtiside yaşamıyor..

hamilelik belirtisiyle adet belirtisi aynı zaten birbirindan ayırman çok zor.bazı insanlarda ikisininde belirtisi olmuyo dahi.rabbim gönlünüze göre versin

saolun kızlar yi.
orum yazdıgınız için amam elimde degil. daha adet olmadım 1 gün gecikti. inş. olmama bana dua edin

ınsallah gonlundekı allahım tez zamanda verır cnm

benımde adetm 11 gectı hala test yapmaya korkuyorum bır kac gun daha gecsın

bende gecen sene mayıs ayında yanı bu zamandalar hamıle kaldım hazıran 17 dustu

esım spermlerı ıyı degıl benımde yumurtlamam o yuzden umıt eetmıyorum ama allah buyuk

mız mız nasıl bekledin ya bu kadar. yapsana bi test ay ben bekleyenmem
çıkar varsada
inş. vardır cnm

kocıs kızıo oda bıktı eve para bıle bırakmıo :) almıyım dıye

allah ıyılıgını versın..adamın maaşını teste yatırma..
1 test yeter her ay..adet geçsın ıyıce...hep geçermı adetın..duzenın nasıll..akannehir

tulemmmm canım neden test yapmıyorsun merak ediyorum ve buarada seni özledim canım :)) ildemm hamile kalmış orda mesajını gördüm nasıl sevindim bilemsssin bugünde musyasla msn vıdı vıdı yaptık galiba bir sen bir ben birde biricik birde nezoo hamile kalamadık inşallh bu ay sen hamiş kalırsın canım

sonuç belli olmadı mı hala canım
hakkında hayırlısı olsun
inş.gebesindair

malesef hamile degilim
5. gün oldum
ama hayırlısı artık takmayacam.takınca olmuyo boşverdim kızlar

bncede vakti zamanı var taksanda takmasanda o zmanı beklememmiz lazım allh sabrını versin bebişimz gelene kadar

bn de gecen sene haz da dısgebelik yasadım tek tüpüm alındı 6 ay korudum işte yine haz geldı bnde tık yok cuma adet günmm sabah dayanamadım test yaptım yine tek :KK43:

X