kızlar yoksa bebeğim geldide tutunamadan düştümü?

raebzeh

Elhamdülillah Ya Rabbi..
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
2.008
8
kızlar normalde adet tarihim aralığın 3 üydü bugün yani 2 sinde öğleden sonra birden bi ağrıyla adetim geldi tuvalete gittiğimde kan pıhtısı düştü elimle bakayım dedim içinde beyaz sert bişey vardı.üç dört tane yuvarlak bişeyler minicik ama yapışıklar elle hissedilir sertlikte ..bu düştü kanla beraber..kızlaaarr yoksa hamile kalacak mıydım..bilen varsa yazsın lütfen..:senağlamasenağlamaaklım karma karışık ellerim yazı yazarken titriyo...:a015:

o şu an et değilki canım..
kan pıhtısı.
kafana çok takıldıysa hemen koş git bir kan testi yaptır.değerin kesin sonucu söyleyecektir.

kanda nasıl belli oluyo canım..kan pıhtısı normal ama içindeki o beyaz sert şeyler beni düşündürüyo..ilgin için sağol canım ..inan kafam çok karışık

ebru canım çok geçmiş olsun bence canım hiç ihmal etmeden hemen bir doktora git

canım dru aradım ama önemli bi şey değil dedi..bilemiyorum..benim dr biraz paragöz..adetin seyrine göre olmazsa başka bi dr a giderim canım benim çok sağol zelişcim..sizler olmasanız ne yaparım bilmiyom..

şöyle bişe ddiyebilirim normalde bi kadın yumurtladıgında döllenme olmadıysa yumurtalar parçalanır ve parçalar halinde adetle dışarı atılır bu genelde çogu kadında olur ufak ufak bildigim bu ama düşük yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim sancısı dayanılmaz oluyo ve o düşürdügün parça pekte küçük olmuyo önce küçük pırtılar geliyo ardından büyük oluyo ve kanama yogun oluyo bilmiyorum yardımcı olabildimmi ama en güzeli bi doktora görün derim ALAHA emanet ol

sağol canım doğru söylüyosun..sanırım ben düşüğü tam bilmediğim için biraz panik yaptım..acaba diyorum ben pko luyum o kistler mi düştü..düşme ihtimali varmı bilmiyorum ama..neyse canım..sizlerde ALLAHA EMANET OLUN CANLARIM..destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

X